wDUZZRx4RHkЗ метою творчого та інтелектуального розвитку учнівської та студентської молоді, створення умов для професійного самовизначення 14 квітня 2017 року в Зоряній залі Київського планетарію Товариства «Знання» України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Українська наука в інформаційних вимірах: проблеми і перспективи». Організаторами цього заходу виступили Товариство «Знання» України, Приватний вищий навчальний заклад «Університет сучасних знань», Київський коледж УСЗ, Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді».

Програмою конференції було передбачено проведення пленарного засідання, робота секцій та зустріч з науковцями. Але ранок розпочався із зустрічі з видатним українським художником Валерієм Франчуком, серія робіт якого за мотивами творів Тараса Григоровича Шевченка була представлена увазі молоді у приміщенні Київського планетарію.

Пленарне засідання відкрив вступним словом голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець.

У конференції взяли участь шестеро студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», які на засіданнях секцій виступили з науковими дослідженнями з історії, мовознавства, екології та біології.

Студентка 201 СП групи Котлинська Вероніка Вікторівна взяла участь у роботі секції «Хімія та біологія», де представила науковий доробок «Вплив негативних факторів на органи травлення» (науковий керівник Тимченко О. В.). Студент 21 ПО(і) групи Тимченко Кирило Володимирович на засіданні секції «Екологія» презентував дослідження «Біоекологічна оцінка якості навколишнього середовища міста Білої Церкви» (науковий керівник Тимченко О. В.).

Дослідження з теми «Шлях до успіху першого олігарха України» вдало представила на засіданні секції «Історія» студентка 32 ПО(а) групи Пустовіт Валерія Володимирівна (науковий керівник Литвин О. П.).

Філіпова Ірина Вадимівна, студентка 33 ПО(а) групи, виступила з власним цікавим науковим доробком «Особливості функціонування англійських фразеологічних одиниць з антропонімами» на засіданні секції  «Мовознавство».

Під час роботи конференції студенти нашого коледжу мали можливість не лише поділитися результатами власних наукових досліджень, але й взяти участь в обговоренні наукових розробок інших учасників заходу. На завершення усі присутні переглянули в Зоряній залі Київського планетарію повнокупольний фільм «Бурхливий Всесвіт».

Студентська та учнівська молодь, яка зібралася в залі, – це провідники майбутнього, саме їй належить збагачувати українську і світову науку своїми відкриттями, втілювати в життя високі моральні принципи, омріяні нашим пророком Тарасом Шевченком, будувати заможну країну.

Свої враження від конференції висловила Пустовіт Валерія: «Ця конференція надала мені можливість переконатись, що незалежно від віку учні та студенти шукають можливостей розвиватися, навчатися, робити науковий внесок в українську освіту і це підтверджує мою думку про те, що молодь України – це її успішне майбутнє!» 

gVkHMrx1gsI izwwwR77ZXs
   
FwTltYCzH88 nRRt2R9zV88
   
001 002