DSC 779512 квітня 2017 року на базі Білоцерківського коледжу сервісу і дизайну відбулася міська студентсько-учнівська конференція «Підприємництво в Україні: становлення та сучасні тенденції розвитку», активну участь в якій взяли двадцять дев’ять представників коледжів і професійно-технічних училищ, в тому числі і п’ятеро студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж».

На пленарному засіданні своє наукове дослідження «Шлях до успіху першого олігарха України» представила студентка 32 ПО(а) групи Пустовіт Валерія (науковий керівник Литвин О. П.). У рамках конференції працювало три секції:

Секція 1.   Історія підприємництва та економічної думки в Україні.           

Секція 2.  Підприємництво як чинник соціально-економічного прогресу. 

Секція 3.  Жіноче підприємництво в Україні: проблеми та перспективи. 

На засіданні секції 2 з доповіддю «Підприємництво в Україні:  досвід, проблеми і перспективи» виступила студентка 22 ПО(а) групи Єрмоленко Єлизавета, а тему «Значення маркетингу в організації підприємницької діяльності» розкрила студентка цієї ж групи Несвідоміна Софія (науковий керівник Молокова Н. О).

На засіданні секції 3 студентка 32 ПО(а) групи Івахненко Олена (науковий керівник Тимченко О. В.) обґрунтувала питання «Особливості жіночого підприємництва в Україні», студентка 22 ПО(а) група Паустовська Юлія (науковий керівник Донченко Ю. В.), яка представила своє дослідження «Підприємницька діяльність і проблеми розвитку жіночого потенціалу».

Конференція дала можливість представити науково-дослідницькі роботи студентів нашого коледжу та інших навчальних закладів, розширити їх знання з теорії і практики підприємництва.

Усі учасники конференції отримали сертифікати і сфотографувалися на згадку.

jW7eYY3cLC0 mVNBZlNg4iI
   
DSC 7739 DSC 7763
   
pustovit pustov 
   
nesvidom eremenko