DSC628925 квітня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулася зустріч за круглим столом, в якій взяли участь народний депутат України Хвича Мепарашвілі, перший заступник генерального директора Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України Владислав Шелоков, делегат зі зв'язків з громадськістю Міжнародного Комітету Червоного Хреста Аліна Мурзаєва, директор КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Валерій Ружицький, голова Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України Галина Кожедуб та активісти волонтерського руху.

В центрі уваги було питання пріоритетів та завдань Товариства Червоного Хреста. Розкриваючи зміст роботи Центру волонтаріату Червоного Хреста, Галина Кожедуб наголосила, що до початку військових дій на Донбасі Білоцерківська організація Червоного Хреста переважно зосереджувала свою увагу на програмах профілактики ВІЛ-інфекції, пропагуванні здорового способу життя та роботі з дітьми з особливими потребами. Сьогодні роботи додалося: волонтери допомагають демобілізованим військовослужбовцям та їх сім’ям, а також сім’ям загиблих воїнів АТО. Величезна допомога в адаптації на новому місці надається також переселенцям з Донбасу.

Високо оцінив роботу Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України народний депутат України Хвича Мепарашвілі, зазначивши на своїй сторінці у Фейсбуці: «Щоб витягнути людей з емоційної та соціальної ізоляції, волонтери Білоцерківського Червоного Хреста проводять творчі вечори, майстер-класи, тренінги та інші заходи. Адже, на їх думку, чим багатше культурне життя міста, тим легше переселенцям інтегруватися в місцеве товариство».

 DSC6233  DSC6275  DSC6289  DSC6289  DSC6289