DSC9377

Перший місяць осені розпочинає навчальний рік, відкриваючи щоразу нову осяйну дорогу до Країни знань, до втілення найсвітліших юнацьких мрій. Бібліотека коледжу радо вітає своїх любих читачів з початком нового навчального року! Бажаємо всім нашим користувачам цікавих відкриттів та захоплюючих пригод на шляху навчання та професійного зростання!

До початку навчального року бібліотекарі коледжу Т. Шелест і О. Виговська підготували 2 книжкові виставки, з якими можна ознайомитися в читальній залі. Великий книжковий стенд присвячено темі першого уроку. Тут представлена література, що висвітлює питання євроінтеграції України як чинника соціально-економічного розвитку держави. Доповнюють експозицію періодичні видання з контентом, який розкриває роль освіти в розвитку партнерства України з іншими країнами. На виставці також розміщені сценарії виховних годин, круглих столів та ділових ігор, створених з метою сприяння читачам усвідомити місце України в Європі, допомогти зрозуміти важливість нашого об’єднання з європейською сім’єю народів на основі спільних моральних цінностей і демократичних переконань.

Ще одна книжкова виставка, пропонована до уваги відвідувачів бібліотеки коледжу, знайомить із новими надходженнями педагогічної літератури. Найактуальніші видання з інформацією про - сучасні освітянські рішення для успішного навчання дітей; - проблеми й завдання інклюзивної освіти; - роботу різноманітних шкільних гуртків.

По закінченню виставкового періоду всі представлені матеріали будуть передані до методичного кабінету.