мова лого

Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це чи не єдині «безтурботні» моменти людського життя, коли можна мріяти і здійснювати мрії, робити божевільні вчинки, знаходити нових друзів і навіть кохання…

Не можна забувати і про навчання, яке протікає досить жваво: пари, цікаві викладачі, нові друзі, сесія, педагогічна практика, курсова робота. І все було б чудово, якби стипендії вистачало на цілий місяць! 

Студентське життя не обмежується навчальними аудиторіями, і після занять студенти мають можливість творчого росту, веселого відпочинку. Кожен день у студента – це нова історія, яка залишає вагомий слід у житті і надовго закарбовується в пам’яті. 

Згідно плану роботи Студентської ради коледжу на 2017/2018 н. р. інформаційний комітет студради проводить конкурс відеороликів «Веселі історії студентського життя» серед академічних груп коледжу.

Перегляньте і Ви ці незабутні моменти у житті кожного студента та оберіть той ролик, що найбільше Вам до вподоби (голосування проходить тут).


12 ПО(а)13 ПО(ф)11 СО(ом)101 СР21 ПО(і)22 ПО(а)23 ПО(ф)21 СО(ом)201 СР31 ПО(і)301 СП40 ПО(і)