00113 квітня 2018 року студенти 31 ОМ групи разом із викладачем Лукʼяненко В. П. побували в картинній галереї відомої білоцерківської художниці Алли Преображенської. Відвідувачі змогли насолодилися полотнами художниці, яка своїм унікальним почерком підкорила багатьох прихильників мистецтва як в Україні, так і за кордоном.

На її картинах оживають вулиці Риги, Львова, Парижа, Києва - ці витвори мистецтва захоплюють глядачів виразністю авторського субʼєктивізму.

Її живопис можна назвати сучасною версією імпресіонізму, про який детальніше розповіла екскурсовод Елла Большева. Захоплююча розповідь перенесла студентів у чудовий світ, у якому художниця відтворила шляхетні, витончені особисті враження та мінливі миттєві відчуття, свої переживання, природу, схопила мінливі ефекти світла.

Аналізуючи роботи автора, студенти відмітили освоєння митцем нових сторін дійсності, вдале оволодіння ефектами пленеру, висвітлювання палітри, ескізності манери, засвоєння нею окремих технічних прийомів.

Дружня бесіда з художницею та екскурсоводом надихнула студентів на нові здобутки в створенні творів мистецтва, а опис картин англійською мовою упродовж інтегрованого заняття вмотивував студентів до вивчення культурної спадщини - як своєї, так і інших країн.

002 003