DSC 000326-28 вересня до Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу завітали незвичайні гості – члени Міжнародної організації «Червоний Ніс», які називають себе «лікарняними клоунами». Адже вони зазвичай працюють у дитячих лікарнях, центрах по догляду за людьми похилого віку, в регіонах в умовах кризи після катастроф. Мета – надання психосоціальної підтримки через гумор і сміх.

«Сміхотерапевти» з Чехії, Словенії, Німеччини прибули до Білої Церкви на запрошення Національного Товариства Червоного Хреста України. Цьогоріч вони працювали разом з нашими волонтерами на базі Центру психосоціальної підтримки з білоцерківськими дітлахами, що мають статус внутрішньопереміщених осіб, та дітьми з багатодітних сімей. До кожної окремої групи дітей підхід у фахівців зі сміху був різний, але в будь-якому варіанті усі присутні були в захваті від виступів клоунів.

У програму заходу було включено майстер-клас для студентів Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу, під час якого майбутні фахівці освіти могли дізнатися нові форми роботи з дітьми, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. Студенти, перш за все, училися у фахівців зі сміху «розтопити лід» у душах своїх вихованців, дивитися в очі співрозмовникові. Справжньою родзинкою майстер-класу стали вправи із жонглювання хустинками, розкручування тарілочок, фокуси. Учасники заходу отримали неймовірні враження та позитивны емоції!

DSC 0003 DSC 0003 DSC 0003
DSC 0003 DSC 0003 DSC 0003
DSC 0003 DSC 0003 DSC 0003