20181003 092256З-поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни надзвичайно піднесений і радісний. Першої неділі жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. Для студентів та викладачів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно- педагогічний коледж» це свято одне з найбільших, адже заклад готує молодших спеціалістів саме цієї професії. Тому й святкують його у коледжі по-особливому та із розмахом. Усе розпочалося ще 4 жовтня 2018 року, коли Козаченко В. Л., викладач образотворчого мистецтва, провела майстер-клас «Рукописи-вітання з нагоди Дня вчителя», у ході якого студенти навчилися власноруч виготовляти листівки із підручних матеріалів (кольорового картону, паперу та стрічок). Кожне вітання було оздоблене малюнком червоного маку, що стало чудовим завершальним акцентом виробу ручної роботи. А також студентський хенд-мейд містить у собі тепле привітання, щоб зігріти кожному викладачеві серце у цій похмурі осінні дні. Адже професія вчителя - це не просто почесне звання вихователя естетики та гармонічного збагачення душі дитини, а покликання серця до закладення насіння духовних зачатків та естетичного виховання людини.

В організації майстер класу відзначилися такі студенти: Маслянчук Н. В. та Ковтун В. В.(виступили у ролі ведучих на заході), Борецька А. В. (відповідала за процес виготовлення заготовок окремих частин виробу), Костириця Л. С. (навчала каліграфічно оздоблювати привітання), Воло- щук О. О. (виконувала процес проклейки листівки), Коломієць Я. В.(виготовляла конверт, як один із елементів виробу), Самсоненко А. А., Пишна К. О., Остапенко А. Р., Перехрестенко О. А., Степаненко Д. О., Шелемба Г. І. створювали малюнки маків, що слугували головним акцентом листівки.

Цього ж дня викладач образотворчого мистецтва Кваша А. А. організувала та провела майстер-клас зі студентами коледжу з виготовлення оригінальних букетів. Учасники заходу навчилися власноруч виготовляти букети з фруктів та інших смаколиків.

Головною ідеєю мастер-класів було навчити створювати власними руками цікаві подарунки до Дня вчителя, а також у процесі роботи розвинути творчі здібності та цікаво провести дозвілля у дружньому студентському колективі.

DSC 0003 DSC 0003 DSC 0003
DSC 0003 DSC 0003 DSC 0003