01Саме над цією темою працювали студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» під час засідання кіноклубу, яке відбулося 22 жовтня 2018 року.

Під час проведення заходу спікер Беганіна Аліна (студентка 201 СР групи) ознайомила студентів із протиправними явищем торгівлі людьми у сучасному суспільстві, його історичними витоками і сучасними проявами.

Перегляд кінофільму «Стукачка» (2010) сприяв формуванню особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу. Аналіз стрічки виховував почуття відповідальності за свої вчинки, людяність, пошану до людської особи; окреслював поведінку у важких ситуаціях; підвищив рівень поінформованості та усвідомлення студентами гостроту проблеми торгівлі людьми.

Студенти 14 ПО(ін)групи Ткаченко Ольга, Соловей Руслана, Качан Вікторія, 11 ПО(і) групи Дем’яненко Аліна, 11СО(ом) групи Маляренко Анастасія, Пономаренко Юлія, Любченко Єлизавета, Одінцова Анастасія та Мельник Оля обговорили причини, форми та ознаки цього явища; показали небезпечні наслідки та шляхи, якими здійснюється торгівля людьми.

Молодь дійшла висновку, що торгівля людьми – це організований злочин, нічого не відбувається випадково.

На вокзалах до вас підійдуть не випадкові «добрі люди», які раптом вирішили вам допомогти. Ви не випадково будете винні велику купу грошей, не випадково будете працювати у нелюдських умовах… Усе це організовано так, тому що приносить великі гроші, а тому – ви лише механізм, який допомагає їх заробляти. Будьте завжди вільними.

Бєганіна Аліна, спікер засідання кіноклубу, член соціального комітету студради коледжу