0123-25 жовтня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якої стали компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

«Інноватика в сучасній освіті» − професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для обміну досвідом, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в освітній процес.

Цьогоріч на виставці були присутні понад 550 представників з 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.

Традиційно КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» став учасником цього престижного освітянського заходу. Упродовж роботи виставки заклад презентували директор коледжу В. А. Ружицький, методист навчально-методичного кабінету О. П. Литвин та студенти.

До запланованих у рамках виставки науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей, воркшопів, відкритих уроків долучився і наш коледж. Члени театрального гуртка Анастасія Терещенко, Марія Фещенко (31 СО(ом) група) привертали увагу гостей та учасників освітянського форуму до стенду закладу, створювали піднесений святковий настрій. Цікавинкою для присутніх став майстер-клас «Чарівний олівець», який проводили студентки 41 ОМ групи Наталія Маслянчук та Анастасія Тихонова.

Творчий колектив викладачів української мови, української і зарубіжної літератур коледжу взяв участь у конкурсі з тематичних номінацій «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення». Конкурсна робота «Розвиток комунікативної компетентності майбутніх фахівців освіти в умовах інноваційного освітнього середовища» була нагороджена срібною медаллю.

За активну організаторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику був нагороджений Подякою від організаторів виставки директор коледжу В. А. Ружицький. Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж також був відзначений Дипломом за активну участь у презентації інноваційних технологій навчання.

04 05 04
04 02 04