01"23 жовтня ми відвідали Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені П. К. Саксаганського. До нашої уваги пропонувалася вистава М. Старицького "За двома зайцями".

"За двома зайцями» — одна з найпопулярніших українських класичних комедій. Історія кохання Проні Прокопівни з київським цирульником Свиридом Петровичем Голохвостим (для якого це був лише шанс вибратися із злиднів й розбагатіти), адже кожна людина мріє про щастя, бажає великого і чистого кохання... Головний герой також не міг обминути своєю ласкою і красунечку Галю, дочку Лимарихи... Як каже народне прислів'я: «За двома зайцями поженешся — жодного не спіймаєш».

Талановитий акторський ансамбль, прекрасна музика, забарвлені національним колоритом танці та пісні, виконані артистами у супроводі оркестру, загальна святкова атмосфера видовищної вистави — все це справило на нас неабияке враження."

Роїк Наталія, студентка 1 ПО групи


ені особисто дуже сподобалася вистава «За двома зайцями» саме тому, що актори жили відчуттями, емоціями і думками своїх героїв, вони стали ними, тому змогли глибоко і виразно відтворити сюжет твору. Особливо важливе значення зіграли контрастні і вишукані декорації, ідеально підібрана музика тощо.Танцювальні номери можна взагалі розглянути як окремі епізоди вистави. Видовище було захопливим і колоритним, це було не складно помітити, адже весь зал аплодував стоячи неймовірно талановитим акторам театру ім. П. Саксаганського."

Величко Іоанна, студентка 31 Ом групи

04 05