01У ніч з 31 жовтня на 1 листопада у країнах Європи та Сполучених Штатах Америки святкують Хелловін. Дане свято асоціюється з перевдяганням і веселощами, страхітливими костюмами, незвичайною атрибутикою та звичаями.

Останніми роками Хелловін стає все популярнішим серед української молоді, тому адміністрацією коледжу та членами студентської ради на чолі з її головою Даценко Артемом було прийнято рішення також відсвяткувати це незвичайне для нас нас свято.  

31 жовтня з посмішками та вітальним словами, тримаючи капелюшок із побажаннями, у тематичних костюмах зустрічали викладачів та студентів коледжу Фещенко Марія та Терещенко Анастасія. Вестибюль навчального закладу уже традиційно прикрашала тематична фотозона, де усі охочі мали можливість закарбувати свої незабутні спогади про цей день.

Звичайно ж, який міг бути Хелловін без світильників з гарбузів, привидів, кажанів та павутиння - найголовніших святкових атрибутів? Студенти проявили неабияку уяву та креативність, прикрашаючи свої навчальні аудиторії, тому члени студентської ради спільно із волонтером Корпусу Миру Маріел Вазкез провели конкурси на кращий світильних з гарбуза та краще тематичне оформлення аудиторії.

Світильники з гарбуза символізують одночасно закінчення збору врожаю, злого духа і вогонь, що відлякує його. Отож, переможцями даного конкурсу були:

І місце - студенти 301 СР групи;

ІІ місце - студенти 21 СО(ом) групи;

ІІІ місце - студенти 13 ПО(ф) групи.

Традиційно для святкових прикрас до Хелловіну використовуються різноманітні паперові гірлянди, фігурки та інша атрибутика, яку дуже легко виготовити власноруч. Цьогоріч у коледжі проявили неабияку винахідливість прикрашаючи власні аудиторії, тому переможцями конкурсу на краще тематичне оформлення були визначено студентів 301, 43 ПО(а,і), 11 СО(ом).

Також студентською радою коледжу було організовано квест у Кімнаті жахів, під час якого на відвідувачів чекали цікаві та моторошні завдання. Тут можна було випробувати свою хоробрість, сміливість та винахідливість! Студенти різних академічних груп здобули перемогу у таких номінаціях:

11 ПО(і) група - “Заблукали у трьох соснах”;

12 ПО(а) група - “Вийшли живими”;

14 ПО(ін) група - “Пропали безвісти”;

11 СО(ом) група - “Нащадки серійних вбивць”;

101 СР група - “Налякали маньяка своїми визгами”;

22 ПО(а) група - “Кімната страху як крутий дім”;

23 ПО(ф) група - “Своїми криками розбудили Фредді Крюгера”;

21 СО(ом) група - “Своїми криками змогли вигнати диявола”;

31 ПО(і) група - “Потоваришували з вбивцею”;

33 ПО(ф) група - “Налякали привида”;

31 СО(ом) група - "Випускники школи графа Дракули”;

301 СР група - “Найшаленіші”;

42 ПО(а) група - “Ті, кого вб'ють першими”.

Хеловін несе за собою цікаві традиції та звичаї, студентська молодь із задоволенням дотримується їх. Перенестися з друзями у пітьму, перетворитися на різних персонажів та розважитися на повну прагнуть усі!

Веселого Хелловіну!