20190108 103713У рамках методичної декади 08 січня 2019 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» був проведений семінар-практикум «Формування інноваційного освітнього простору початкової школи в умовах реалізації Концепції Нової української школи», який підготували регіональний тренер для педагогічних працівників Леонова О. А., завідувач навчально-виробничої практики Мушинська Л. С.

У вступному слові Л. С. Мушинська зазначила, що в Нову українську школу приємно ходити учням, оскільки там прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами, формують життєву компетентність особистості.

У ході семінару-практикуму було наголошено, що формування інноваційного освітнього простору початкової школи в умовах реалізації Концепції НУШ неможливе без розвитку критичного мислення учнів. Тренер Леонова О. А. розкрила технологію розвитку критичного мислення з використанням «основної шпаргалки» вчителем (Хто? Що? Де? Коли? Куди? Чому? Як?). Також  продемонструвала інтерактивні вправи «Кавун», «Шаблонність мислення», «Картинна галерея», «Перо», «Рука дружби», «Читання з позначками», «Прояви спостережливість і склади казку» та інші, які сприятимуть розвитку критичного мислення учнів на уроках у початковій школі. Присутні викладачі коледжу активно брали участь у практичному проведенні вправ та в подальшому їх обговоренні-дискусії.

Даний семінар-практикум сприяв розширенню знань педагогів-керівників педагогічної практики про нові методи навчання і виховання в умовах НУШ та націлив на визначення нової стратегії підготовки майбутнього вчителя початкових класів до роботи у реформованій школі.

20190108 104110 20190108 103844 20190108 103609