20190116 151952«Знайомтесь, Джо Блек, або Смерть бере вихідний»… - саме цю виставу переглянули студенти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу у рамках Дня театру, що відбувся у закладі 9 квітня 2019 року. На мелодраму за мотивами п’єси Альберто Каселлі, яку поставив режисер Артур Прокоп’єв, молодь чекала з нетерпінням, адже багато хто бачив однойменний голлівудський фільм, де головні ролі з блиском виконали метри своєї справи Ентоні Хопкінс та Бред Пітт. Дуже кортіло подивитися, в якій інтерпретації «цю страву» подадуть саме «саксаганці», які не раз вражали глибиною прочитання тієї чи іншої п’єси, дивували іскрометною акторською грою та влучною імпровізацією.

Шикарний сюжет, цікаві персонажі, калейдоскоп почуттів – нестримне кохання, неймовірна батьківська любов, жага та інтерес до людського життя… Так характеризують виставу глядачі. Також досить цікавий акторський склад: поруч з молодим поколінням – Владиславом Дубініним, Маргаритою Овчаровою, Анастасією Харабугою,  Русланом Тараном - грали більш досвідчені актори –  Олександр Шевчук, заслужені артисти України Людмила Мерва, Надія Моцна, Всеволод  Шекіта! Акторам традиційно аплодували стоячи та кричали  «Браво!» за отримані під час спектаклю емоції.

Та емоції у глядачів були, як виявилося, досить різні… Когось вистава вразила до глибини душі, а хтось залишився розчарованим.

Але ж скільки людей, стільки і думок… Тому завітайте до театру Саксаганського на виставу «Знайомтесь, Джо Блек» і складіть свою картину вражень, вона і буде найбільш правильною…

20190116 151952 20190116 151952