5.08.02В природи багато чудес, таємниць і секретів. То хіба не диво, коли бездушні камені приймають форму улюблених тварин, хмаринки вишиковуються у піраміди, а з невидимих спор зростають гриби-велетні. Деякі із таємниць природи вже розгадано та скільки ще незбагненного, загадкового, мудрого знаходимо в природі! Невідомо, чи зможуть колись люди пізнати її до кінця.

З метою розвитку навчальних інтересів, творчих здібностей студентів, прищеплення інтересу до процесу пізнання 15 квітня 2015 року у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся конкурс студентських презентацій «Таємниці природи». Захід був підготований і проведений для студентів І курсів викладачами циклової комісії природничих дисциплін Тимченко О.В. та Виноградовою В.Г.

Студентки 10 ПОі групи: Волинець Тетяна та Скачкова Вікторія представили творчий проект «Природа – як фокусник, за нею потрібне постійне спостереження» і переконали присутніх, що багато секретів приховують і брати наші менші.

Студентка 11 ПОі групи Адаменко Дарина представила проект «Цікава анатомія», в якому розкрила деякі з таємниць людського тіла.

Студентка 13 ПОа групи Ковальчук Карінау творчому проекті «Хімія – наука, що робить чужий світ своїм»розкрила чарівний і захоплюючий світ хімічних перетворень.

Студентки 11 ОМ групи Зварич Каріна, Деркач Олена та Клопенко Вікторіяу своїх виступах звернули увагу присутніх на те, що людина – теж творіння природи, але особлива, розумна істота, тому повинна дбайливо ставитись до природи, охороняти її, вивчати її закони.

Студентка 13 ПОа групи Скрипка Наталія у вишуканій віршованій формі нагадала присутнім «Про що співає природа».

5.08.02 5.08.02 5.08.02 5.08.02