DSC70047 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.

Вперше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Щороку для офіційних заходів, присвячених дню здоров'я, вибирається окрема тема: активність життя, захист вагітності, вплив клімату на здоров'я людини, медична допомога людям, постраждалим в результаті надзвичайних ситуацій і т.д.

Всесвітній день здоров'я також акцентує увагу на медичних проблемах, які стають предметом обговорення лікарів усього світу.

У Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі по-своєму відзначили це свято. Розпочався день випуском тематичної радіогазети, підготованої інформаційним комітетом студентської ради коледжу. А ще з першого заняття стартувала ініційована напередодні акція «На кожній парі − фізкультхвилинка». До загальноколеджанського заходу долучилися студенти майже усіх академічних груп, про що свідчать фото-та відеозвіти. Уже наступного понеділка буде визначено переможців акції за такими критеріями: колективність, злагодженість рухів, креативність ідеї та тематичність. Але найголовніше те, що студенти та викладачі протягом дня отримали позитивний заряд енергії, а це, як відомо, надзвичайно корисно для нашого здоров’я.

11 ПО(і)  21 ПО(і)  32 ПО(а)
12 ПО(а)  23 ПО(а)  42 ПО(а)
11 ОМ 21 ОМ  
101 СП  31 ПО(і)  

 

 DSC7004  DSC7004