DSC70047 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.

Вперше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Щороку для офіційних заходів, присвячених дню здоров'я, вибирається окрема тема: активність життя, захист вагітності, вплив клімату на здоров'я людини, медична допомога людям, постраждалим в результаті надзвичайних ситуацій і т.д.

Всесвітній день здоров'я також акцентує увагу на медичних проблемах, які стають предметом обговорення лікарів усього світу.

У Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі по-своєму відзначили це свято. Розпочався день випуском тематичної радіогазети, підготованої інформаційним комітетом студентської ради коледжу. А ще з першого заняття стартувала ініційована напередодні акція «На кожній парі − фізкультхвилинка». До загальноколеджанського заходу долучилися студенти майже усіх академічних груп, про що свідчать фото-та відеозвіти. Уже наступного понеділка буде визначено переможців акції за такими критеріями: колективність, злагодженість рухів, креативність ідеї та тематичність. Але найголовніше те, що студенти та викладачі протягом дня отримали позитивний заряд енергії, а це, як відомо, надзвичайно корисно для нашого здоров’я.

11 ПО(і)  21 ПО(і)  32 ПО(а)
12 ПО(а)  23 ПО(а)  42 ПО(а)
11 ОМ 21 ОМ  
101 СП  31 ПО(і)  

 

 DSC7004  DSC7004

Коментарі до цього матеріалу заборонено!