DSC7004Людина здавна мріяла про безсмертя. Мандрівники в заморських країнах, алхіміки в лабораторіях настирливо шукали еліксир життя та джерело вічної молодості. Та вони й не здогадувалися, що таємничий еліксир – це звичайна вода. Та сама вода, що заповнює моря, озера, річки, випадає на землю дощами, вкриває її сніговою ковдрою. Вода, без якої неможливе існування всього живого.

12 квітня 2016 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулася студентська конференція «Життя в краплинці води», яку підготували викладач природничих дисциплін Тимченко О. В. та студенти 11 ПО(і) групи.

У ході конференції було проведено опитування «Що ми знаємо про воду» за допомогою прийому «багато мишей», розглянуто існуючі різновиди води, досліджено її цілющі властивості, розкрито таємниці Маріанської западини. Присутні були залучені до роботи над висловами про воду та з’ясували її вартість у складі найдорожчих харчових продуктів.

У підсумку як настанова прозвучали слова:

«З великим трепетом перед тим, хто її створив, давайте вчитися любити воду, берегти її. І тоді наша блакитна планета буде в надійних руках».

 DSC7004  DSC7004  DSC7004