DSC7004Люди діляться на дві категорії:

на тих, хто читає книги, і тих,

хто слухає тих, хто читає книги.

21 квітня 2016 року в читальній залі бібліотеки був проведений бібліотечний урок з теми «Бібліотечно-бібліографічні засоби пошуку джерел інформації» для студентів 11 ПО(і) та 12 ПО(а) груп бібліотекарями Виговською Оленою Андріївною та Шелест Тетяною Дмитрівною спільно з викладачем навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» Медвідь Ларисою Вікторівною.

Під час уроку бібліотекар Т. Д. Шелест gознайомила з історією розвитку бібліотечної справи та із поняттям «довідково-бібліографічний апарат», складений із каталогів, картотек та різноманітних довідкових видань бібліотечного фонду.

Під час заходу працівники книгозбірні навчали студентів:

- самостійно орієнтуватися в бібліотечному фонді;

- підбирати літературу, користуючись алфавітним, систематичним каталогами та систематичною картотекою статей;

- грамотно складати бібліографічні описи книг для оформлення списків використаної літератури.

Завдяки набутим бібліотечно-бібліографічним знанням та навичкам, першокурсники успішно справилися з практичним завданням − складанням бібліографічного опису на книгу та статтю з журналу.

Лариса Вікторівна для виховання у підлітків почуття колективізму, дружніх стосунків, розвитку уваги та пам’яті провела рольову вправу-казку «Старий будинок». А для закріплення результату у формуванні бібліотечної грамотності користувача бібліотекар О. Виговська провела вікторину на відповідну тематику. У ході опитування студенти продемонстрували рівень володіння бібліотечною лексикою, розуміння понять та вміння самостійного пошуку потрібної інформації – тобто все, чого дізналися зі щойно проведеного заняття. Потім студенти отримали можливість переглянути фахові періодичні видання, призначені для початкової школи.

 DSC7004  DSC7004
 DSC7004  DSC7004
 DSC7004