DSC700421 квітня 2016 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», у 12 ПО (а) та 13 ПО (а,і) групах, відбувся виховний захід «Хімія і наше життя». Захід підготували та провели студенти цих груп та викладач хімії Прокопчук Т. П.

Студенти 12 ПО (а) групи Подолюк Д., Шикита Л. та Біда А. розповіли, наскільки сьогодні гостро постає питання про здоров'я підростаючого покоління. Рідкісними є випадки, коли діти замислюються над тим, що ж насправді містять продукти харчування, як організм реагує на певні речовини. Шевчук Ю. та Грінченко Л. (12 ПО (а) група) підготували цікаву інсценізацію про культуру харчування.

Складною залишається ситуація споживання підлітками алкоголю, тютюну і наркотиків. За останніми даними вона просто катастрофічна. Незважаючи на те, що в останні роки робота з молоддю із профілактики значно активізувалася, дефіцит знань у студентів про наслідки цих проблем залишається значним. Тому для підвищення рівня соціально-психологічної компетенції підростаючого покоління необхідно систематично проводити такі заходи. Разом з тим проводилася пропаганда здорового способу життя, що є найактуальнішою темою для сучасної молоді. Філатенко В. (12 ПО (а) група) розповіла притчу про шкідливі властивості тютюну, над якими всі замислилися.

Одним із завдань для студентів було представити зашифровано хімічну сполуку, щоб студенти іншої групи відгадали. Студенти 13 ПО (а,і) групи Гойжа А., Васільєва Т., Ковтун К. та Косякова Ю. представили та розповіли багато цікавих фактів про застосування сполук Алюмінію. А студенти 12 ПО (а) групи Вашуленко К., Глиняна Ж., Денисюк О., Єрмоленко Є. та Ніколаєва А. розкрили всі властивості та вплив на навколишнє середовище сполук Нітрогену, що дало змогу формувати у студентів почуття відповідальності за збереження чистого довкілля та свого здоров'я зокрема, а заодно поглибити знання з хімії.

Неабияке зацікавлення викликав конкурс «Точка зору». Учасники Рохманюк М. (12 ПО (а) група) та Гойжа А. (13 ПО (а,і) група) упродовж хвилини висловлювали власні думки з питання «Хімія та життя: за і проти».

Усі конкурси оцінювало журі: Крижановська В. (12 ПО (а) група) та Шеменьов І. (13 ПО (а,і) група).

Отже, метою заходу було те, щоб студенти змогли застосовувати знання не лише на заняттях хімії, а й у своєму повсякденному житті; сформувати розуміння того, що найбільшим багатством кожного є здоров'я, яке легко втратити; удосконалювати навички роботи із різними джерелами інформації; використовувати у навчально-виховному процесі інформаційні технології як новий засіб навчання, який динамічно розвивається, сприяє активізації пізнавальної діяльності студентів.

 DSC7004  DSC7004  DSC7004
 DSC7004  DSC7004  DSC7004