DSC7004Чорнобильський вітер по душах мете.

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде. …

Лиш пам'ять, лиш розум усе пам’ятає.

26 квітня – одна з найтрагічніших сторінок в історії нашого народу. Чорний день в історії України. Це день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству. Гірка слава, як полин.

26 квітня 1986 року − день, який став тією гранню, яка розділяє наше життя до і після...

Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

Саме під таким лейтмотивом пройшла низка годин спілкування у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» протягом 25-29 квітня 2016 року. А безпосередньо в день трагедії і студенти, і викладачі, і працівники навчального закладу змогли перегорнути сторінки цієї страшної трагедії в історії України, прослухаши радіогазету, підготовану членами інформаційного комітету студради коледжу, вшанували пам'ять загиблих під час навчальних занять хвилиною мовчання, узяли участь у пішій ході з нагоди 30-ої річниці від дня Чорнобильської катастрофи на Чорнобильській АЕС, а студенти 31 ПО(і) групи (куратор Леонова О. А.) запросили на гостину студентів 22 ПО(а) та 23 ПО(а) груп, щоб презентувати історико-літературну композицію «Дзвони Чорнобиля стогоном будять, щоб від нещастя весь світ вберегти!». Під час заходу було наголошено на потенційній небезпеці радіації для усього живого, розширено знання студентів про Чорнобильську трагедію, показано, що чужої біди немає.

Час невпинно йде вперед. Віддаляється чорна дата Чорнобиля, про яку з болем і сльозами згадуємо сьогодні. Але усіх об’єднує бажання, щоб більше ніколи й ніде у світі не повторилося подібне лихо.

 DSC7004  DSC7004  DSC7004