026Літо – не лише пора для відпочинку, але і час для самовдосконалення. Цією тезою керуються викладач англійської мови Кошинська І.М. та студенти 12 ПОа групи Єрмоленко Єлизавета і Вашуленко Катерина, які взяли участь у конференції «Macmillan Summer School», проведеної українським відділенням компанії «Macmillan Education» 2 червня 2016 року у м.Києві.

Своє бачення методики навчання підлітків та способів їх мотивації при вивченні граматики англійської мови презентував автор всесвітньо відомої серії підручників «Gateway» Дейвід Спенсер, викладач та тренер з двадцятип’ятирічним стажем роботи, під час свого виступу на тему «Grammar Ideas: Hi Tech, Low Tech, No Tech».

Виступаючий збагатив арсенал викладача новітніми освітніми технологіями та видами діяльності, які сприяють розвитку комунікативних умінь та критичного мислення підлітків.

Інтерактивні вправи, запропоновані автором, надихнули студентів до подальшого вдосконалення мовних і мовленнєвих умінь та сприяли формуванню їх майбутньої методичної підготовки. 

032