04.11.012 листопада 2016 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» відбулося засідання ради директорів та методичних об’єднань заступників директорів з навчальної роботи, методистів навчально-методичних кабінетів педагогічних ВНЗ І-ІІ р. а. Центрального регіону України, у роботі яких взяли участь і представники КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»: в.о. директора коледжу Ружицький В. А., заступник директора з НВР Хоренко Т. О., завідувач навчально-методичного кабінету Тимченко О. В.

До участі у засіданнібули запрошені:
Рогова В. Б., директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;
Даниленко А. С., ректор Білоцерківського національного університету, депутат Київської обласної ради, голова комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії;
Котоловець Л. О., завідувач сектору професійної освіти, тренінгів дорослих ДУ «Інститут модернізації змісту освіти»;
Старенька І. А., голова Богуславської районної державної адміністрації.

У ході панельної дискусії представники педагогічних ВНЗ Центрального регіону України обговорили складові професійної компетентності сучасного керівника ВНЗ І-ІІ р. а., місце коледжів та основні завдання їх діяльності у сучасних умовах реформування системи освіти України, висловили пропозиції до Умов прийому до коледжів у 2017 році.

Для представників педагогічних навчальних закладів були організовані майстер-класи:

  • Навички ХХІ століття, ІКТ-компетентність викладача та керівника ВНЗ І-ІІ р. а.;
  • Використання хмарних технологій в управлінській та методичній діяльності коледжів;
  • Інструменти реалізації елементів дистанційного навчання у ВНЗ І-ІІ р. а.;
  • Візуалізація даних. Від офлайн до онлайн презентацій.

Участь у роботі майстер-класів дала можливість дізнатися про сучасне вирішення адміністративних та навчальних завдань, інноваційні підходи до управління освітнім процесом, особливості впровадження інноваційного хмарного сервісу Office365 для організації спільної роботи і навчання.

Зустріч представників педагогічних ВНЗ І-ІІ р. а. завершилась участю у творчому проекті «Осанна осені, о сум! Осанна!...».