21.11.01Студенти 42 ПО(а) групи (викладач Счастлива О.Д.) взяли участь у англомовній грі «Європейські цінності та свободи» до Дня Гідності і Свободи з метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року-лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Ця гра була розроблена Радою Європи, Європейським інститутом, який захищає права людини. Метою гри було ознайомити студентів з головними демократичними цінностями, які відстоювали у всій Європі: різноманітність і недискримінація, гендерна рівність, вільні вибори та право голосу, справедлива система правосуддя, свобода слова і скасування смертної кари.

Спершу студентам був запропонований інтерактивний лекторій про європейські права та свободи людини, потім група була поділена на 6 команд, які по черзі відповідали на запитання та виконували творчі завдання. Гра пройшла у невимушеній атмосфері та сприяла формуванню соціокультурної компетентності та розвитку мовленнєвих навичок студентів.