AQBQEauMhj4У рамках проведення в  Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів та згідно з дорученням голови Київської облдержадміністрації Горгана О. Л. в усіх населених пунктах Київщини  13 квітня 2017 року пройшла масштабна акція «Чистий четвер».

До участі у акції були залучені студенти та працівники коледжу, які прибрали територію КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», територію КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» та прилеглу територію зеленої зони міста по вулиці Ярослава Мудрого: очистили газони від опалого листя, хмизу та сміття, побілили бордюри, організували вивіз сміття. 

З хорошим настроєм та завзяттям студенти наводили лад, адже знають, що чистота – це запорука гарного і здорового життя. Своїм прикладом вони показали, в тому числі і мешканцям прилеглих до дороги будинків, що все в наших руках,  варто тільки захотіти зробити життя довкола себе чистішим і кращим.

Величезне спасибі всім, хто так старанно працював, аби рідний коледж  мав  охайний вигляд!!!

До участі в акції долучився і директор навчального закладу, який разом із іншими учасниками заходу, серед них: Джегур Г.В., голова Білоцерківської районної державної адміністрації; Рогова В. Б., директор департаменту освіти і науки та Подолянець І.І., начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації; Кравченко О.П., начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації; директори закладів обласної комунальної власності, а також працівники відділу культури та управління соціального захисту РДА, громадської ради при Білоцерківській районній державній адміністрації; працівники Білоцерківського краєзнавчого музею, районної бібліотеки; жителі с. Мазепинці та с. Дрозди –  висадили 100 дерев на Батуринській алеї в селі Мазепинці. 

4UQGuHfwRRY Yyvsb768U0Y
 
YhZ0nuFbUNY