Рішення №13 від 16.08.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний

1. Про зарахування на навчання до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» вступників за результатами сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти  на основі повної загальної середньої освіти за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.

1.1 Про зарахування на навчання до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» вступників за результатами сертифікатів УЦОЯО на спеціальність «Соціальна робота» денної форми навчання.

1.2 Про зарахування на навчання до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» вступників за результатами сертифікатів УЦОЯО на спеціальність «Початкова освіта», «Середня освіта (образотворче мистецтво)» денної форми навчання на поповнення вакантних місць ІІ курсу.

1.3Про зарахування на навчання до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» вступників за результатами сертифікатів УЦОЯО на спеціальність «Початкова освіта», «Соціальна робота» заочної форми навчання.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати до зарахування вступників на основі повної загальної середньої освіти за кошти фізичних або юридичних осіб.

Голосували: одноголосно.

Рішення №12 від 14.08.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний

1. Про зарахування на навчання до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» вступників на місця державного замовлення за результатами сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти  на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

2. Про допуск до участі  у конкурсі сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти вступників на основі повної загальної середньої освіти.

2.1 Про допуск до участі  у конкурсі сертифікатів УЦОЯО вступників на спеціальність «Початкова освіта» заочної форми навчання.

2.2 Про допуск до участі  у конкурсі сертифікатів УЦОЯО вступників на спеціальність «Соціальна робота» заочної форми навчання

1.  Про зарахування на навчання до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» вступників на місця державного замовлення за результатами сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти  на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання

УХВАЛИЛИ:

             Зарахувати вище перелічених вступників на місця державного замовлення за результатами сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти  на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання  на спеціальність «Соціальна робота» (Додаток на 2 аркушах).

2. Про допуск до участі  у конкурсі сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти вступників на основі повної загальної середньої освіти.

2.1. Про допуск до участі  у конкурсі сертифікатів УЦОЯО вступників на спеціальність «Початкова освіта» заочної форми навчання.

2.2. Про допуск до участі  у конкурсі сертифікатів УЦОЯО вступників на спеціальність «Соціальна робота» заочної форми навчання 

УХВАЛИЛИ:

        Допустити до участі в конкурсі сертифікатів вступників, які подали заяви на спеціальність «Соціальна робота», «Початкова освіта» заочної форми навчання на основі повної загальної середньої освіти.

 

Голосували: одноголосно.

Рішення №11 від 08.08.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний

1. Про допуск до участі  у конкурсі сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти вступників на основі повної загальної середньої освіти.

1.1 Про допуск до участі  у конкурсі сертифікатів УЦОЯО вступників на спеціальність «Соціальна робота» денної форми навчання.

1.2 Про допуск до участі  у конкурсі сертифікатів УЦОЯО вступників на спеціальність «Початкова освіта» ІІ курс денної форми навчання  (поповнення вакантних місць).

 УХВАЛИЛИ:

1. Допустити до участі в конкурсі сертифікатів абітурієнтів, які подали заяви на спеціальність «Соціальна робота», «Початкова освіта» (поповнення вакантних місць ІІ курсу) денної форми навчання на основі повної загальної середньої освіти.

2. Оприлюднити рейтинговий список вступників на основі повної загальної середньої освіти із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення денної форми навчання не пізніше 12.00 години 09 серпня 2017 року.

Голосували: одноголосно.

Рішення №10 від 03.08.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний

 

1. Про обрахування середнього бала документа про освіту.

2. Про зарахування на навчання до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» вступників за кошти фізичних та юридичних осіб, які успішно склали вступні випробування, денної форми навчання на основі базової загальної середньої освіти.

 

1. Про обрахування середнього бала документа про освіту

УХВАЛИЛИ:

1. Обрахувати середній бал документа вступників про повну загальну середню освіту.

1. Встановити середній бал документа про освіту вступників та внести до ЄДЕБО.

Плюта Оксана Анатоліївна 9,2
Подольський Денис Андрійович 6,8
Задворна Наталія Борисівна 11,5

 

Голосували: одноголосно.

2. Про зарахування на навчання до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» вступників за кошти фізичних та юридичних осіб, які успішно склали вступні випробування, денної форми навчання на основі базової загальної середньої освіти

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати до зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб.                                                                      

Голосували: одноголосно.

Рішення №9 від 01.08.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний

1. Про допуск до творчого конкурсу «Малюнок з натури (натюрморт)» вступників, які подали заяви до приймальної комісії КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» у 2017 році на основі повної загальної середньої освіти на поповнення вакантних місць на ІІ курс спеціальності Середня освіта (образотворче мистецтво).

УХВАЛИЛИ:

Допустити до творчого конкурсу «Малюнок з натури (натюрморт)» вступників, які подали заяви до приймальної комісії КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» у 2017 році на основі повної загальної середньої освіти на поповнення вакантних місць на ІІ курс спеціальності «Середня освіта (образотворче мистецтво)» денної форми навчання.

  

Голосували: одноголосно.

Рішення №8 від 31.07.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний

1. Про обрахування середнього бала документа про освіту.

2. Про зарахування на навчання до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» абітурієнтів, які успішно склали вступні випробування, денної форми навчання та рекомендовані на місця державного замовлення.

1. Про обрахування середнього бала документа про освіту

УХВАЛИЛИ:

1. Обрахувати середній бал документа про повну загальну середню освіту вступника Замаха Р.С.

1. Встановити середній бал документа про освіту Замаха Р.С. та внести до ЄДЕБО – 6,2.

Голосували: одноголосно.

2.  Про зарахування на навчання до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» абітурієнтів, які успішно склали вступні випробування, денної форми навчання та рекомендовані на місця державного замовлення 

УХВАЛИЛИ:

1. Рекомендувати до зарахування за державним замовленням вище перелічених вступників.

Голосували: одноголосно

Рішення №7 від 24.07.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний

1. Про обрахування середнього бала документа про освіту.

2. Про рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, які допущені до участі в конкурсі за результатами вступних випробувань.

1. Про обрахування середнього бала документа про освіту

УХВАЛИЛИ:

1. Обрахувати середній бал документа про повну загальну середню освіту вступника Коваль А. М.

2. Встановити середній бал документа про освіту Коваль А.М. та внести до ЄДЕБО – 11,8

Голосували: одноголосно.

2. Про рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, які допущені до участі в конкурсі за результатами вступних випробувань

УХВАЛИЛИ:

1. Оприлюднити список абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 12 години 24 липня 2017 року.

 Голосували: одноголосно.

Рішення №6 від 14.07.2017

[/spoiler]

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний

1. Про допуск до вступних випробувань абітурієнтів, які подали заяви до приймальної комісії КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» у 2017 році на основі базової загальної середньої освіти.

УХВАЛИЛИ:

Допустити до вступних випробувань абітурієнтів, які подали заяви до приймальної комісії КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» у 2017 році на основі базової загальної середньої освіти:

на спеціальність «Початкова освіта (англійська мова)» денної форми навчання:

  1. Кониш Ірину Валеріївну
  2. Слуцького Максима Валерійовича
  3. Огниву Марію Олександрівну
  4. Матусевич Олександру Олександрівну
  5. Лященко Діану Валеріївну
  6. Цімох Анну Вікторівну
  7. Григорівську Сніжану Сергіївну
  8. Моргун Катерину Олександрівну
  9. Ведмедя Дана Вікторовича
  10. Бондар Аліну Юріївну
  11. Вдовиченко Дарину Тарасівну
  12. Дядюру Валерію Анатоліївну
  13. Кривотенко Яну Віталіївну
  14. Черненко Олександру Ігорівну
  15. Цибок Анну Олександрівну
  16. Кутасевич Руслану Віталіївну
  17. Леонтьєву Ліліану Вікторівну
  18. Степенко Вікторію Олегівну
  19. Квашука Олександра Олександровича
  20. Зінченко Анну Іванівну
  21. Ходаківську Анастасію Сергіївну
  22. Сьомку Валерію Дмитрівну
  23. Мичківську Анну Павлівну
  24. Тарасову Катерину Євгенівну
  25. Лук’яненко Анну Валеріївну
  26. Баклицьку Анну Валеріївну
  27. Колос Ілону Вадимівну
  28. Якубець Анастасію Олександрівну
  29. Єнзель Марію Михайлівну
  30. Іщук Вероніку Олегівну
  31. Просвєтову Вікторію Олександрівну
  32. Алієву Лалє Гадіровну
  33. Грегуля Владислава Олександровича
  34. Сорокопуд Аллу Русланівну
  35. Бойка Іллю Олександровича
  36. Коцюбу Ірину Анатоліївну
  37. Гордєєву Яну Миколаївну
  38. Хіхлушко Дарину Сергіївна
  39. Присяжнюк Дарина Аркадіївну
  40. Ляшенко Анастасію Олександрівну
  41. Виродову Єлизавету Олександрівну
  42. Хітрову Катерину Романівну
  43. Мироненко Софію Андріївну
  44. Подоляко Анну Сергіївну
  45. Цибух Вікторію Валентинівну
  46. Коритник Валерію Тарасівну
  47. Тимченка Дмитра Миколайовича
  48. Ничик Анну Олександрівну
  49. Шинкарук Анастасію Віталіївну
  50. Індик Анастасію Сергіївну
  51. Берестенко Радмілу Ігорівну
  52. Айвазян Валерію Юріївну
  53. Нестеренка Захара Ігоровича
  54. Білошицьку Валерію Віталіївну
  55. Литвин Юлію Михайлівну
  56. Григорчук Анжеліку Анатоліївну
  57. Квашука Назара Павловича
  58. Пустовіт Вікторію Василівну
  59. Лаблюк Анастасію Олександрівну
  60. Задорожнього Миколу Вікторовича
  61. Дмитрук Юлію Олексіївну
  62. Бойко Дарію Василівну
  63. Хоменко Вероніку Ярославівну
  64. Будківську Іванну Іванівну
  65. Грищук Валерію Романівну
  66. Горбач Яну Валеріївну
  67. Косяк Діану Миколаївну
  68. Чаюн Ірину Іванівну
  69. Баркову Яну Вікторівну
  70. Олой Людмилу Михайлівну
  71. Гайне Каріну Ігорівну
  72. Орлюк Яну Олександрівну
  73. Сєрову Валерію Русланівну
  74. Сєрову Єлизавету Русланівну
  75. Шемчик Дарину Юріївну
  76. Материкіна Андрія Андрійовича
  77. Грицик Яну Іванівну
  78. Лисаченко Ольгу Олександрівну
  79. Запару Ярославу Віталіївну
  80. Шевченко Катерину Олегівну
  81. Ляшенко Анжеліну Олександрівну
  82. Чубачкіна Івана Олександровича

на спеціальність «Початкова освіта (основи інформатики)» денної форми навчання:

  1. Дроздівського Дмитра Івановича
  2. Нижник Альону Сергіївну
  3. Попенко Марію Євгенівну
  4. Бондар Аміну Станіславівну
  5. Ведмедя Дана Вікторовича
  6. Омельчук Анастасію Василівну
  7. Лісовенка Богдана Петровича
  8. Леонтьєву Ліліану Вікторівну
  9. Степенко Вікторію Олегівну
  10. Михальова Валентина Васильовича
  11. Ходаківську Анастасію Сергіївну
  12. Квашука Олександра Олександровича
  13. Іщук Вероніку Олегівну
  14. Вовка Петра Вікторовича
  15. Марчук Дарину Володимирівну
  16. Колос Ілону Вадимівну
  17. Багінську Яну Владиславівну
  18. Клюєнко Анну Ігорівну
  19. Кашперенко Яну Юріївну
  20. Бойка Іллю Олександровича
  21. Коцюбу Іринау Анатоліївну
  22. Семко Тетяну Юріївну
  23. Романчук Катерину Віталіївну
  24. Гордєєву Яну Миколаївну
  25. Хіхлушко Дарину Сергіївну
  26. Троянську Каріну Олександрівну
  27. Письменного Владислава Миколайовича
  28. Цибух Вікторію Валентинівну
  29. Коритник Валерію Тарасівну
  30. Ничик Анну Олександрівну
  31. Шинкарук Анастасію Віталіївну
  32. Кривенко Ольгу Михайлівну
  33. Нестеренка Захара Ігоровича
  34. Черненко Олександру Ігорівну
  35. Тарасову Дар’ю Олексіївну
  36. Пастух Олену Олександрівну
  37. Григорчук Анжеліку Анатоліївну
  38. Скуртула Владислава Максимовича
  39. Коваль Наталію Віталіївну
  40. Шкляренко Аліну Сергіївну
  41. Просвєтову Вікторію Олександрівну
  42. Балана Павла Андрійовиа
  43. Писаренка Олександра Валерійовича
  44. Погребну Анну Святославівну
  45. Хоменко Вероніку Ярославівну
  46. Юнгер Арміне Олександрівну
  47. Селезньову Юлію Олегівну
  48. Горбач Яну Валеріївну
  49. Начичка Олексія Олександровича
  50. Чаюн Ірину Іванівну
  51. Бородійчук Аліну Миколаївну
  52. Миронець Діану Іванівну
  53. Кравчук Інну Леонідівну
  54. Дорошенко Єлизавету Віталіївну
  55. Шевченка Данила Романовича
  56. Ляшенко Анжеліну Олександрівну
  57. Чубачкіна Івана Олександровича

на спеціальність «Початкова освіта (організатор спортивних секцій і клубів)» денної форми навчання:

  1. Семченка Миколу Олександровича
  2. Нижник Альону Сергіївну
  3. Потіху Анастасію Іванівну
  4. Огниву Марію Олександрівну
  5. Осадчук Катерину Ігорівну
  6. Бондар Аліну Юріївну
  7. Ведмедя Дана Вікторовича
  8. Шкулій Діану Русланівну
  9. Омельчук Анастасію Василівну
  10. Батрака Андрія Олексійовича
  11. Дзюбенко Наталію Василівну
  12. Мантулу Яну Петрівну
  13. Тарасову Катерину Євгенівну
  14. Лощенко Анастасію Вячеславівну
  15. Марчук Дарину Володимирівну
  16. Дмитренко Софію Миколаївну
  17. Багінську Яну Владиславівну
  18. Клюєнко Анну Ігорівну
  19. Кашперенко Яну Юріївну
  20. Музику Владислава Ярославовича
  21. Мокрогуз Анастасію Андріївну
  22. Семко Тетяну Юріївну
  23. Гордєєву Яну Миколаївну
  24. Штабрат Анастасію Юріївну
  25. Олійник Єлизавету Миколаївну
  26. Гончаренко Анастасію Олександрівну
  27. Коритник Валерію Тарасівну
  28. Письменного Владислава Миколайовича
  29. Індик Анастасію Сергіївну
  30. Кривенко Ольгу Михайлівну
  31. Нестеренка Захара Ігоровича
  32. Пастух Олену Олександрівну
  33. Олійника Анатолія Васильовича
  34. Скуртула Владислава Максимовича
  35. Коваль Наталію Віталіївну
  36. Юрченко Антоніну Сергіївну
  37. Квашука Назара Павловича
  38. Шкляренко Аліну Сергіївну
  39. Левківську Тетяну Павлівну
  40. Балана Павла Андрійовича
  41. Писаренка Олександра Валерійовича
  42. Юнгер Арміне Олександрівну
  43. Грищук Валерію Романівну
  44. Горбач Яну Валеріївну
  45. Косяк Діану Миколаївну
  46. Бородійчук Аліну Миколаївну
  47. Орлюк Яну Олександрівну
  48. Волинець Єлизавету Михайлівну
  49. Кравчук Інну Леонідівну
  50. Дорошенко Єлизавету Віталіївну
  51. Шевченко Катерину Олегівну
  52. Титаренко Юлію Євгенівну
  53. Гайченя Аліну Вікторівну
  54. Чубачкіна Івана Олександровича

на спеціальність «Початкова освіта (основи інклюзивного навчання)» денної форми навчання:

  1. Сушинську Софію Сергіївну
  2. Потіху Анастасію Іванівну
  3. Ведмедя Дана Вікторовича
  4. Шкулій Діану Русланівну
  5. Степенко Вікторію Олегівну
  6. Зінченко Анну Іванівну
  7. Сьомку Валерію Дмитрівну
  8. Михальова Валентина Васильовича
  9. Багінську Яну Владиславівну
  10. Кашперенко Яну Юріївну
  11. Бойка Іллю Олександровича
  12. Коцюбу Ірину Анатоліївну
  13. Мокрогуз Анастасію Андріївну
  14. Семко Тетяну Юріївну
  15. Хіхлушко Дарину Сергіївну
  16. Троянську Каріну Олександрівну
  17. Виродову Єлизавету Олександрівну
  18. Олійник Єлизавету Миколаївну
  19. Цибух Вікторію Валентинівну
  20. Коритник Валерію Тарасівну
  21. Кривенко Ольгу Михайлівну
  22. Нестеренка Захара Ігоровича
  23. Черненко Олександру Ігорівну
  24. Тарасову Дар’ю Олексіївну
  25. Коваль Наталію Віталіївну
  26. Левківську Тетяну Павлівну
  27. Лаблюк Анастасію Олександрівну
  28. Писаренка Олександра Валерійовича
  29. Хоменко Вероніку Ярославівну
  30. Будківську Іванну Іванівну
  31. Юнгер Арміне Олександрівну
  32. Селезньову Юлію Олегівну
  33. Горбач Яну Валеріївну
  34. Косяк Діану Миколаївну
  35. Бородійчук Аліну Миколаївну
  36. Гайне Каріну Ігорівну
  37. Орлюк Яну Олександрівну
  38. Миронець Діану Іванівну
  39. Новахацького Данііла Миколайовича
  40. Шемчик Дарину Юріївну
  41. Грицик Яну Іванівну
  42. Карман Анастасію Валентинівну
  43. Дорошенко Єлизавету Віталіївну
  44. Сосіденко Вікторію Миколаївну
  45. Титаренко Юлію Євгенівну
  46. Гайченя Аліну Вікторівну
  47. Лук’яненко Анну Валеріївну
  48. Ляшенко Анжеліну Олександрівну
  49. Чубачкіна Івана Олександровича
  50. Бєлікову Надію Андріївну

на спеціальність «Середня освіта (образотворче мистецтво)» денної форми навчання:

  1. Грищенка Дениса Святославовича
  2. Сушинську Софію Сергіївну
  3. Пивовар Анастасію Сергіївну
  4. Погребняк Тетяну Олексіївну
  5. Корженко Анастасію Сергіївну
  6. Григорівську Сніжану Сергіївну
  7. Моргун Катерину Олександрівну
  8. Артамонову Оксану Володимирівну
  9. Михальова Валентина Васильовича
  10. Вовка Петра Вікторовича
  11. Боженко Юлію Віталіївну
  12. Клюєнко Анну Ігорівну
  13. Герасимця Віталія Олеговича
  14. Лукашову Єлизавету Валентинівну
  15. Міхно Тетяну Євгенівну
  16. Андрійченко Софію Романівну
  17. Індик Анастасію Сергіївну
  18. Берестенко Радмілу Ігорівну
  19. Корденюк Вероніку Юріївну
  20. Самусенко Лілію Михайлівну
  21. Матвєєву Євгенію Геннадіївну
  22. Полчанінову Анастасію Євгенівну
  23. Очалюк Олександру Володимирівну
  24. Германа Давида Богдановича
  25. Юрченко Антоніну Сергіївну
  26. Лісовенка Вадима Сергійовича
  27. Цвіркуна Дмитра Андрійовича
  28. Погребну Анну Святославівну
  29. Сороку Анну Ярославівну
  30. Солоніну Олександру Анатоліївну
  31. Ліченко Дарину Павлівну
  32. Орленко Ліну Сергіївну
  33. Ярошенко Юлію Сергіївну
  34. Ніколаєнко Вероніку Юріївну
  35. Борисюк Анастасію Анатоліївну
  36. Кравчук Інну Леонідівну
  37. Гаврилюк Надію Миколаївну
  38. Шевченко Катерину Олегівну
  39. Запару Ярославу Віталіївну
  40. Гайченя Аліну Вікторівну

Рішення №5 від 12.07.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний

1. Про обрахування середнього бала документа про освіту.

2. Про скасування заяв, зареєстрованих в Єдиній базі.

3. Про неможливість зареєструвати електронні заяви вступників.

1. Про обрахування середнього бала документа про освіту

УХВАЛИЛИ:

1. Обрахувати середній бал документа про повну загальну середню освіту вступника Дубчак І. А.

2. Встановити середній бал документа про освіту Дубчак І. А. – 11,8

Голосували: одноголосно.

2. Про скасування заяв, зареєстрованих в Єдиній базі

УХВАЛИЛИ:

1. Скасувати заяву Сороки Анни Ярославівни (спеціальність 013 Початкова освіта).

                                                                 Голосували: одноголосно.

3. Про неможливість зареєструвати електронні заяви вступників

УХВАЛИЛИ:

1. Зареєструвати електронні заяви вступників після виправлення технічних помилок ЄДЕБО.

Голосували: одноголосно.

Рішення №4 від 10.07.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний 

1. Про обрахування середнього бала документа про освіту 

1. Про обрахування середнього бала документа про освіту

УХВАЛИЛИ:

  1. Обрахувати середній бал документа про базову загальну середню освіту вступника Начичка О.О.
  2. Встановити середній бал документа про освіту Начичка О. О. – 6,3.

Голосували: одноголосно.

Рішення №3 від 03.07.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю. 

Порядок денний:

1. Про реєстрацію заяв від вступників 2017 року.

2. Про обрахування середнього бала документа про освіту.

1. Про реєстрацію заяв від вступників 2017 року

УХВАЛИЛИ:

1. Реєструвати заяви від вступників на основі базової загальної середньої освіти в паперовому журналі.

2. Внести дані вступників до ЄДЕБО відразу при можливості доступу до модуля «Вступна кампанія» (вкладка «Заяви вступників») в Єдиній базі.

2. Про обрахування середнього бала документа про освіту

УХВАЛИЛИ:

1. Обрахувати середній бал документа про базову загальну середню освіту вступника Клюєнко А. І.

2. Встановити середній бал документа про освіту Клюєнко А. І. - 7,5.

Голосували: одноголосно.

Рішення №2 від 12.06.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний:

Порядок денний:

1. Про склад предметних екзаменаційних та комісій для проведення співбесід, апеляційної комісій на 2017 рік щодо організації і проведення прийому вступників.

2. Про програми вступних випробувань 2017 року на основі базової загальної середньої освіти спеціальностей:

013 Початкова освіта

014.12 Середня освіта (образотворче мистецтво).

3. Про програми вступних випробувань 2017 року на основі повної загальної середньої освіти спеціальностей:

231    Соціальна робота

013 Початкова освіта

014.12 Середня освіта (образотворче мистецтво).

4. Про завдання до вступних випробувань 2017 року на основі базової загальної середньої освіти спеціальностей:

013 Початкова освіта        

014.12 Середня освіта (образотворче мистецтво).

5. Про завдання до вступних випробувань 2017 року на основі повної середньої освіти спеціальностей:

231 Соціальна робота

13 Початкова освіта

014.12 Середня освіта (образотворче мистецтво).

1. Про склад предметних екзаменаційних та комісій для проведення співбесід, апеляційної комісій на 2017 рік щодо організації і проведення прийому вступників

УХВАЛИЛИ:

1. Узяти до уваги інформацію про склад предметних екзаменаційних та комісій для проведення співбесід, вступних екзаменів для вступників 2017 року.

2. На керівників екзаменаційних комісій покласти такі обов’язки:

- складання тестових екзаменаційних завдань та текстів диктантів;

- складання питань для співбесіди з абітурієнтами;

- ознайомлення екзаменаторів з порядком проведення вступних випробувань;

- спостереження за ходом вступних випробувань з відповідних навчальних дисциплін;

- вибіркова перевірка письмових екзаменаційних робіт;

- безпосередня участь у проведенні вступних випробувань;

- узагальнення підсумків вступних випробувань з навчального предмета і розгляд їх на засіданні циклових комісій.

3. Керуючись чинним Положенням про приймальну комісію, за рекомендацією районних і міських відділів освіти Київської обласної державної адміністрації, до початку вступних випробувань (за необхідності) включити до складу екзаменаційних комісій вчителів окремих шкіл або викладачів інших навчальних закладів.

4. Узяти до уваги інформацію про склад апеляційної комісії для забезпечення дотримання прав громадян на освіту, встановлених законодавством України, гласності і відкритості роботи предметних екзаменаційних комісій.

5. Апеляційній комісії у своїй роботі керуватись Положенням про апеляційну комісію коледжу, чинними нормативними документами про умови до вищих навчальних закладів України, про приймальну комісію вищого навчального закладу.

ГОЛОСУВАЛИ: одноголосно

2. Про програми вступних випробувань 2017 року на основі базової загальної середньої освіти спеціальностей:

013 Початкова освіта

014.12 Середня освіта (образотворче мистецтво)

УХВАЛИЛИ:

1. Схвалити та рекомендувати вище розглянуті програми як основу для вступних випробувань для абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти.

ГОЛОСУВАЛИ: одноголосно.

3. Про програми вступних випробувань 2017 року на основі повної загальної середньої освіти спеціальностей:

231 Соціальна робота

013 Початкова освіта

014.12 Середня освіта (образотворче мистецтво). 

УХВАЛИЛИ:

1. Схвалити та рекомендувати вище розглянуті програми як основу для вступних випробувань для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти.

ГОЛОСУВАЛИ: одноголосно.

4. Про завдання до вступних випробувань 2017 року на основі базової загальної середньої освіти спеціальностей:

013 Початкова освіта

014.12 Середня освіта (образотворче мистецтво)

УХВАЛИЛИ:

Схвалити та рекомендувати запропоновані завдання з предметів для вступних випробувань для абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти.

5. Про завдання до вступних випробувань 2017 року на основі повної середньої освіти спеціальностей:

232 Соціальна робота

013 Початкова освіта

014.12 Середня освіта (образотворче мистецтво) 

УХВАЛИЛИ:

Схвалити та рекомендувати запропоновані тестові завдання для вступних випробувань для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти.

Голосували: одноголосно.

Рішення №1 від 09.06.2017

Голова приймальної комісії: Ружицький В.А.

Відповідальний секретар: Корчинська Н.Ю.

Порядок денний:

  1. Про склад приймальної комісії на 2017 рік щодо організації і проведення прийому абітурієнтів.
  2. Про Правила прийому до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»  у 2017 р.
  3. Про Положення про приймальну комісію Комунального вищого навчального закладу «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» на 2017 н.р.

1. Про склад приймальної комісії на 2017 рік щодо організації і проведення прийому абітурієнтів

УХВАЛИЛИ:

  1. Узяти до уваги інформацію про склад приймальної комісії на 2017 рік щодо організації і прийому абітурієнтів.
  2. Приймальній комісії у своїй роботі керуватися вимогою штатного положення про Приймальну комісію вищого навчального закладу України, згідно з яким термін повноважень комісії розпочинається з дня її затвердження і закінчується звітом про підсумки прийому абітурієнтів на засіданні педагогічної ради  в 2016-2017 навчальному році.

ГОЛОСУВАЛИ: одноголосно.

2. Про Правила прийому до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»  у 2017 р.

УХВАЛИЛИ:

1. Узяти до уваги викладену вище інформацію, кожному членові комісії детальніше ознайомитись із умовами та правилами прийому до КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» на 2017-2018 н.р. та добросовісно виконувати всі вимоги, прописані в них.

2. Правила прийому, після затвердження педагогічною радою коледжу, оприлюднити на веб-сайті навчального закладу та внести до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. 

ГОЛОСУВАЛИ: одноголосно.

3. Про Положення про приймальну комісію Комунального вищого навчального закладу «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» на 2017 н.р.

УХВАЛИЛИ:

  1. Узяти до уваги вище викладену інформацію, кожному членові комісії детальніше ознайомитися із Положенням про приймальну комісію КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» на 2017-2018 н. р. та дотримуватися його у своїй роботі.
  2. Положення про приймальну комісію оприлюднити шляхом розміщення на веб-сайті коледжу після затвердження педагогічною радою.

ГОЛОСУВАЛИ: одноголосно