5.10.01Після закінчення Великої Вітчизняної війни уже 70-й рік йде впевненим кроком по нашій землі. Але не згасає пам'ять про тих, хто на поклик Батьківщини піднявся на її захист у грізні роки однієї з найстрашніших війн в історії людства.

28 жовтня відзначається День визволення України від німецько- фашистських загарбників. Тож на знак вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя, з почуттям великої шани до тих, хто в смертельному бою з ворогом на своїх плечах виніс тягар війни і здобув перемогу, 5 листопада 2014 року у 31 ОМ групі КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»  відбулася година патріотичного виховання «Не згасити вогонь пам’яті». Творчий задум втілила у життя куратор академічної групи Крутько І.М., яка поставила за мету реалізувати під час заходу такі завдання: на прикладі історичних фактів показати якою ціною далась перемога над загарбником нашої Батьківщини; виховувати у студентської молоді почуття патріотизму та національної свідомості.

Історичні факти, відеоролики, фотографії та пісні тих часів в черговий раз нагадали присутнім, якою дорогою ціною заплатив український народ за участь у Великій Вітчизняній війні. Лейтмотивом усього заходу стала думка про те, що, щоб не повторювати помилок минулого, треба знати історію свого народу. А якщо виникне потреба, то слід, не задумуючись, віддати свої сили задля того, щоб твою Батьківщину не підкорили і не поставили на коліна.