Гордість коледжу - 2018Гордість коледжу - 2017Гордість коледжу - 2016
   
«Кращий студент» 
Коваленко Яна, студентка 201 СР групи
«Краща академічна група» 
32 ПО (а) група 
   
   
«Ерудит року» 
Стасюк Наталія, студентка 41 ПО(і) групи,
Чиж Вікторія, студентка 22 ПО(а) групи
«Дослідник року»
Тимченко Кирило, студент 31 ПО(і) групи,
Філіпова Ірина, студентка 43 ПО(а) групи 
   
   
«Сучасний молодий вчитель»
Антипович Таїсія, студентка 41 ПО(і) групи
 «Волонтер року» 
Даценко Артем, студент 32 ПО(а) групи
   
   
 «Активіст року»
Крижановська Вероніка, студентка 32 ПО(а) групи,
Скачкова Вікторія, студентка 40 ПО(і) групи,
Міхно Тетяна, студентка 11 СО(ОМ) групи
 «Лідер року»
Філіпова Ірина, студентка 43 ПО(а) групи,
Пустовіт Валерія, студентка 42 ПО(а) групи 
   
   
   
«Громадський діяч року» 
Котлинська Вероніка, студентка 301 СП групи 
«Золотий голос року» 
Косяк Ігор, студент 40 ПО(і) групи
   
   
«Спортивна гордість року» 
Музика Владислав, студент 13 ПО(ф) групи,
Семченко Микола, студент 13 ПО(ф) групи,
Перга Анна, студентка 23 ПО(ф) групи
«Талант року» 
Тимченко Кирило, студент 31 ПО(і) групи,
Ходак Максим, студент 21 СО(ОМ) групи,
Мухін Олександр, студент 21 СО(ОМ) групи,
Ковальчук Каріна, студентка 43 ПО(а) групи,
Котюга Кристина, студентка 41 ПО(і) групи
   
   
  «Відкриття року» 
Рохманюк Марія, студентка 32 ПО(а) групи
 «Випускник року» 
Стасюк Наталія, студентка 41 ПО(і) групи
   
   
 «Відкриття року»
команда КВК коледжу у складі 
Лужецької Наталії, студентки 301 СП групи, 
Ковальчук Каріни, студентки 33 ПО (а) групи, 
Антипович Таїси, студентки 31 ПО(і) групи, 
Ярмоли Яна, студента 31 ПО(і) групи, 
Москаленко Аліни, студентки 42 ПО (а) групи, 
Поліщук Катерини, студентки 42 ПО (а) групи, 
Скиби Вікторії, студентки 31 ОМ групи, 
Козаченко Єлизавети, студентки 12 ПО(а) групи
 «Спортивна гордість року»
команда дівчат з тенісу у складі
Підлубенко Руслани, студентки 12 ПО (а) групи, 
Новак Світлани, студентки 30 ПО (і) групи, 
Бачинської Владислави, студентки 31 ПО(і) групи, 
Конончук Світлани, студентки 41 ПО(і) групи
   
   
 
  «Талант року»
Деркач Олена, студентка 31 ОМ групи,
Лужецька Наталія, студентка 301 СП групи 
«Волонтер року»
Богданюк Христина, студентка 21 ПО (і) групи,
 Бараєва Діана, студентка 101 СР групи
   
   
 
«Відкриття року»
Синявська Марія, студентка 22 ПО(а) групи
 «Випускник року» 
Юрченко Марина, студентка 42 ПО(а) групи
   
   
 
 «Краща академічна група року»
31 ПО(і) група, куратор Сотніченко С. В.
 «Лідер року»
Котлинська Вероніка, студентка 201 СП групи
   
   
   
«Активіст року»
Філіпова Ірина, студентка 33 ПО(а) групи
«Золотий голос року»
Зварич Карина, студентка 31 ОМ групи  
   
   
 
 «Ерудит року»
Франчук Павлина, студентка 30 ПО (і) групи
 «Кращий студент року»
Стасюк Наталія, студентка 31 ПО(і) групи
   
   
   
«Дослідник року» 
Тимченко Кирило, студент 21 ПО(і) групи, 
Пустовіт Валерія, студентка 32 ПО (а) групи, 
Котлинська Вероніка, студентка 201 СП групи,
Філіпова Ірина, студентка 33 ПО (а) групи
 
   
 
 «Кращий студент року» 
Стасюк Наталія, студентка 21 ПО(і) групи
«Ерудит року» 
Стасюк Наталія, студентка 21 ПО(і) групи,
Герун Тетяна, студентка 41 ПО(і) групи,
Тимченко Кирило, студент 11 ПО(і) групи 
   
   
 
 «Дослідник року» 
Каліманова Олена, студентка 42 ПО(а) групи,
Зіненко Ольга, студентка 42 ПО(а) групи,
Вовна Вікторія, студентка 43 ПО(а) групи,
Котлинська Вероніка, студентка 101 СП групи,
Булка Тетяна, студентка 201 СП групи,
Воронкова Дарина, студентка 201 СП групи,
Ковальчук Каріна, студентка 23 ПО(а) групи,
Тимченко Кирило, студент 11 ПО(і) групи
 
 «Лідер року»
Тимченко Катерина, студентка 42 ПО(а) групи;
 
«Активіст року»
 Котлинська Вероніка, студентка 101 СП групи
   
   
   
 «Спортивна гордість року»
Богдан Тетяна, студентка 41 ОМ групи
 «Поет року» 
Герун Тетяна, студентка 41 ПО(і) групи
   
   
   
 «Золотий голос року» 
Казанцева Ірина, студентка 41 ПО(і) групи
«Краща академічна група року» 
21 ПО(і) група, куратор С. В. Сотніченко 
   
   
   
  «Відкриття року» 
Денисюк Олена, студентка 12 ПО(а) групи
«Талант року» 
Ковальчук Каріна, студентка 23 ПО(а) групи,
Мазур Дар’я, студентка 21 ОМ групи
   
   
 
«Випускник року» 
Каліманова Олена, студентка 42 ПО(а) групи