2017/2018 н.р.2016/2017 н. р.2015/2016 н. р.2014/2015 н. р.2013/2014 н. р.
     
 
Тимченко Кирило Володимирович,
 студент 31 ПО(і) групи,
 переможець (І місце)
 IX міського конкурсу 
«Кращий студент року»
 
переможець (І місце)
регіонального веб-квесту
"Знавці природи"
Стасюк Наталія Юріївна,
студентка 41 ПО(і) групи,
переможець (ІІ місце)
ІІ (обласного) етапу 
XVIII Міжнародного конкурсу 
з української мови імені Петра Яцика 
серед студентів вищої освіти Київської області 
Чиж Вікторія Анатоліївна,
студентка 22 ПО(а) групи,
переможець (ІІ місце) ІІ (регіонального) етапу  VIII Всеукраїнської олімпіади
 з української мови  серед студентів педагогічних закладів освіти І-ІІ р.а. 
Центрального регіону України
     
     
   
Мухін Олександр Анатолійович,
студент 21 СО(ом) групи,
переможець (ІІ місце)
виставки-конкурсу робіт молодих майстрів
традиційного декоративно-ужиткового мистецтва
та народних промислів «Краса руками молодих"
Ходак Максим Олександрович,
студент 21 СО(ом) групи,
переможець (ІІ місце)
VІІ міського учнівського конкурсу
із образотворчого мистецтва ім. І. М. Сошенка
Кониш Ірина Валеріївна,
студентка 12 ПО(а) групи,
переможець (І місце)
міського конкурсу читців-декламаторів
на краще виконання творів Т. Шевченка
"Кобзарева зоря"
     
     
     
Гайне Каріна Ігорівна,
студентка 12 ПО(а) групи,
переможець (ІІІ місце)
міського конкурсу читців-декламаторів
на краще виконання творів Т. Шевченка
"Кобзарева зоря"
Ляшенко Анастасія Олександрівна,
студентка 12 ПО(а) групи,
переможець (ІІІ місце)
міського конкурсу читців-декламаторів
на краще виконання творів Т. Шевченка
"Кобзарева зоря"
Шемчик Дарина Юріївна,
студентка 12 ПО(а) групи,
переможець (ІІІ місце)
міського конкурсу читців-декламаторів
на краще виконання творів Т. Шевченка
"Кобзарева зоря"
     
     
   
 Несвідоміна Софія Павлівна,
студентка 32 ПО(а) групи,
переможець (І місце)
міського конкурсу читців-декламаторів
на краще виконання творів І. Я. Франка
"Великий Каменяр"
Гайдаєнко Кирил Олександрович,
студент 42 ПО(а) групи,
переможець (І місце)
міського конкурсу читців-декламаторів
на краще виконання творів І. Я. Франка
"Великий Каменяр"
 
 
     
     
   
Студентський хор "Обрій"
переможець (гран-прі)
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
молодих виконавців 
«Шукаємо і ростимо таланти України»
Дівочий гурт "Мальви"
переможець (ІІІ місце)
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
молодих виконавців 
«Шукаємо і ростимо таланти України»
 
     
     
Франчук Павлина Олегівна,
 студентка 40 ПО(і) групи,
 переможець (ІІ місце)
 ІІ (обласного) етапу XVII Міжнародного конкурсу
з української мови учнівської та студентської молоді 
імені Петра Яцика
Викладач Леонова О. А.
Несвідоміна Софія Павлівна,
  студентка 32 ПО(а) групи, 
переможець (І місце) 
міського конкурсу читців творів Лесі Українки 
"Горить моє серце" 
 Викладач Корчинська Н. Ю.
 Деркач Олена Миколаївна, 
  студентка 41 ОМ групи,
 переможець (І місце) 
ІV регіонального конкурсу юних художників 
 "Веселкова палітра"
Викладач Слуцька Н. О.
     
     
Черненко Валентина Олегівна,
 лауреат Премії Білоцерківської міської ради
за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування 
         
Стасюк Наталія Юріївна,
 студентка 41 ПО (і) групи, 
переможець (ІІ місце)  
ІІ (регіонального) етапу 
Всеукраїнської олімпіади з української мови 
серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 
Центрального регіону України,
 
переможець (ІІІ місце) 
ІІІ (Всеукраїнського) етапу
Всеукраїнської олімпіади з української мови 
серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
 Герун Тетяна Анатоліївна,   
переможець (І місце)   
ІІ (обласного) етапу ХVI Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
серед студентської молоді ВНЗ
І-ІV рівнів акредитації Київської області,
 
переможець (ІІ місце)
ІІІ (Всеукраїнського) етапу
ХVI Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
серед студентської молоді ВНЗ
І-ІV рівнів акредитації
Викладач Власюк Є. В
 
     
     
   
      Тимченко Кирило Володимирович, 
студент 31 ПО(і) групи, 
переможець (ІІ місце) 
VI обласної олімпіади з математики 
серед студентів 
ВНЗ І-ІІ р. акредитації Київської області,  
 
кращий гравець команди коледжу
в міському чемпіонаті з інтелектуальних ігор
серед команд навчальних закладів міста
Ковальчук Каріна Віталіївна,
переможець (І місце) 
міського конкурсу читців-декламаторів 
на краще виконання творів Лесі Українки  
"Горить моє серце..."  
Викладач Власюк Є. В.
 Каліманова Олена Вікторівна,
переможець міського конкурсу
 "Кращий студент-2015"
     
     
 Каліманова Олена Вікторівна,
кращий гравець команди коледжу
в міській інтелектуально-розважальній грі
"Найрозумніший"
 Гутник Вікторія Юріївна,
переможець (І місце)
міського конкурсу читців-декламаторів 
на краще виконання творів Лесі Українки 
"Горить моє серце..." 
Викладач Косяк О. В. 
Поліщук Аліна Ігоріна,
переможець (І місце)
ІІ (обласного) етапу
ХV Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
серед студентської молоді ВНЗ
І-ІV рівнів акредитації Київської області
 
 
 
     
 
 
 
Кубашевська Юлія Віталіївна,
переможець (ІІІ місце)
ІІ (регіонального) етапу
Всеукраїнської олімпіади з української мови
серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
Центрального регіону України
Викладач Косяк О. В.
Скорупська Вероніка Федорівна,
переможець (І місце)
обласної виставки-конкурсу художніх робіт
«Від захоплення до мистецтва»
серед студентів ВНЗ  I-II р.а.
Київської області  
Тимченко Катерина Іванівна,
переможець (ІІ місце)
міського конкурсу соціальної реклами
 
   
     
     
Костина Катерина Миколаївна,
переможець (ІІ місце)
міського конкурсу соціальної реклами
Ваврик Ірина Олегівна,
переможець (ІІ місце)
міського конкурсу соціальної реклами
 
 
     
     
Гутник Вікторія Юріївна,
переможець (І місце)
міських конкурсів читців-декламаторів 
на краще виконання творів
Тараса Шевченка "Кобзарева зоря"
 
та творів Лесі Українки "Горить моє серце..." 
 Викладач Косяк О. В.
 
переможець Всеукраїнського етапу
мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка
Єфімова Катерина Сергіївна,
переможець (ІІІ місце)
ІІ (обласного) етапу VI Міжнародного
мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка
серед студентської молоді Київської області
у номінації "Художнє читання" 
Викладачі Корчинська Н. Ю.,
Леонова О. А.
Михальчук Владислава Володимирівна,
переможець (ІІІ місце)
ІІ (обласного) етапу VI Міжнародного
мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка
серед студентської молоді Київської області
у номінації "Художнє читання" 
Викладачі Корчинська Н. Ю,
Леонова О. А.
 
     
     
 
 
Сліпокінь Владислава Юріївна, 
переможець (ІІ місце) 
IV обласної олімпіади з математики
серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
Київської області  
Викладач Титаренко Л. П.
Кубашевська Юлія Віталіївна,
переможець (ІІ місце)
IV обласної олімпіади
з математики серед студентів
ВНЗ І-ІІ р. акредитації Київської області
Викладач Титаренко Л. П.
Ваврик Ірина Олегівна,
переможець (ІІ місце)
міського конкурсу соціальної реклами,
 
учасник міського конкурсу
"Біла Церква очима молодих"
     
     
 
Тряпіцина Влада Василівна,
переможець (ІІ місце)
третьої гри ІІ міського інтелектуального конкурсу
"Найрозумніший"
 Бодарєва Таїсія Сергіївна,  
переможець (І місце) 
конкурсних тренінгових занять
з іноземної мови серед студентів
ВНЗ І-ІІ р. акредитації Київської області
Викладач Лук'яненко В. П.
 Войцешук Ангеліна Олегівна,
переможець (ІІ місце)
конкурсних тренінговох занять
з іноземної мови 
серед студентів
ВНЗ І-ІІ р. акредитації Київської області
Викладач Лук'яненко В. П.
     
     
 
 
 
 
Шелест Анастасія Віталіївна,
переможець (І місце)
регіонального конкурсу знавців англійської мови 
"Шевченко в моєму серці"
Викладач Лук'яненко В. П.