DSC6289У рамках реалізації проекту «Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя» 19-20 квітня 2017 року на базі Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу був проведений дводенний тренінг «7 кроків тренерської майстерності».

Ці два дні були надзвичайно яскравими, повними емоцій, нових відчуттів. Із гурту незнайомих людей фасилітатор тренінгу Ніка Котлинська зуміла створити дружну, згуртовану команду.

Хочу повернутися до самого тренінгу. На мою думку, він був надзвичайно актуальним для всіх його учасників, адже під час його проведення йшла мова про взаємодію з людьми різних вікових та соціальних категорій. Були використані як теоретичні відступи, так і велика кількість практичних вправ, які, на мою думку, будуть корисні не тільки під час тренерства, а й під час педагогічної діяльності.

Тому, на завершення, хочу додати: в жодному разі не жалкую, що взяла участь у даному заході, тому що такої величезної кількості позитивних емоцій, смачного чаю та кави, цукерок, печива, теплого спілкування, веселощів у моєму житті давненько не було :)

Старовойтенко Марина, студентка 22 ПО(а) групи

 DSC6233  DSC6275  DSC6289  DSC6289
 DSC6289  DSC6289  DSC6289  DSC6289