DSC6289Тридцять один рік минув відтоді, коли страшна біда прийшла на Полісся, зачепивши своїм смертоносним крилом нашу Україну. Маленьке поліське містечко Чорнобиль зайняло місце в сумнозвісному списку поряд із Хіросімою та Нагасакі. Чорнобильська катастрофа торкнулася долі мільйонів людей, і Україну оголошено зоною екологічного лиха.

У квітні кожного року ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя заради нас, майбутнього України, ліквідовуючи наслідки аварії на ЧАЕС.

З метою вшанування загиблих героїв Чорнобиля 26 квітня 2017 року у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» студенти 31 ОМ групи та куратор Виноградова Віра Геннадіївна провели літературно-музичну композицію «Поріс чорнобилем Чорнобиль», яка дала можливість поринути у трагічне минуле українського народу.

Слухання віршів, пісень, перегляд відеофільмів сприяли вихованню почуття сприймання чужого горя як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства.

До 31-ї річниці Чорнобильської трагедії студенти 31 ОМ групи Клопенко Вікторія, Зварич Карина, Ємченко Ельвіра, Деркач Олена, Вовна Людмила підготували виставку малюнків «Чорнобильський дзвін. Пам’ятаємо!».

26 квітня 2017 року представники КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника «Чорнобильський дзвін». Пом’янути полеглих у боротьбі з атомною стихією та помолитися за здоров’я тих, хто залишився живий прийшли представники громадських організацій та мешканці міста. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.

Спливає рік за роком, але для нашої Батьківщини Чорнобиль залишається незагоєною раною. Урятований світ — найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин...

 DSC6233  DSC6275  DSC6289  DSC6289  DSC6289  DSC6289  DSC6289