DSC6289Українська вишиванка - це національна святиня. Сьогодні квітучі весняні вулиці нашого міста заполонили люди в українських національних костюмах - вишитих сорочках. Вишиванка - це наш український дух, що плине з глибини віків, дух нашої величі, наших традицій. Це свято самобутності і достатності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції українського народу, яке стирає кордони і об’єднує українців по всьому світу, це наш національний оберіг.

Всесвітній День вишиванки традиційно відзначається в третій четвер травня, а в 2017 році - 18 травня.

Дане свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Цього року з ініціативи студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» проводиться конкурс на краще фото академічної групи у вишиванках. Студенти також долучилися до національного конкурсу серед студентської молоді на наймасовіше фото у вишиванках біля навчального закладу.

Тож святкуймо День вишиванки разом! Чудового настрою та різнобарвних вражень!

 DSC6233  DSC6233  DSC6233  DSC6233
 DSC6233  DSC6275  DSC6289  DSC6233
 DSC6233  DSC6233  DSC6233  DSC6289