DSC9377

5 вересня 2017 року відзначається Міжнародний День благодійності. Ця свято ще зовсім молоде і було встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 7 березня 2013 року. Метою Дня благодійництва є привернення уваги людей до проблем в суспільстві, пов’язаних з бідністю і гуманітарними кризами.

Волонтери Червоного Хреста з числа студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» організували 5 вересня 2017 року акцію в парку Шевченка, у якій взяли участь студенти І, ІІ курсу коледжу та всі бажаючі перехожі.

Спочатку всіх присутніх захопив відкритий лекторій, у якому йшлося про волонтерство, діяльність Червоного Хреста. Адже благодійник, волонтер – це людина, котра володіє певними особистісними характеристиками, зокрема такими, як готовність допомогти, небайдуже ставлення до навколишнього життя і людей, жертовність, висока самоорганізованість, відповідальність за себе та інших, енергійність та готовність завжди йти до кінця. Потім акцію продовжив майстер-клас. Кожен учасник заходу створював картинки акриловими фарбами. За кошти, виручені під час заходу, будуть придбані солодощі для дітей з Центру психологічної реабілітації «Злагода».

Дякуємо всім, хто несе добро у світ за покликом серця! Ніколи не пізно допомогти ближнім і незнайомим долучитися до роботи благодійної організації і просто подякувати тим, хто творить добро, навіть не чекаючи вдячності!