Надрукувати
Категорія: Новини коледжу
Перегляди: 2870

 DSC9377

У вересні 2017 року волонтерів Червоного Хреста України, які є студентами КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», відвідали багато закордонних колег та гостей.

20 вересня з метою моніторингу реалізації проектів психосоціального направлення та волонтерського руху до Білоцерківського педагогічного коледжу завітали гості з Данії, а саме: Неліма Лассен, голова Європейського регіону в Данському Червоному Хресті, та Сілле Берн Дженсен, асистент проектів в Данському Червоному Хресті. Студенти нашого закладу презентували створений Центр волонтеріату, де самі вже є координаторами напрямків.

27 вересня в Центрі психосоціальної підтримки відбулися зустрічі представника Шведського Червоного Хреста Lisa Hallstedt, голови відділу в Європі та Америці, та заступника генерального директора з міжнародних питань Серговського Валерія Юрійовича з волонтерами та з переміщеними людьми зі Сходу з метою визначення найголовніших потреб. Робота волонтерів Центру Волонтеріату міста була високо оцінена.

29 вересня до нас завітали представники Червоного Хреста Данії, щоб ознайомитися із результатами молодіжного проекту, який вже півтора року реалізовувався в Білій Церкві та поспілкуватись з волонтерами, які допомагали впроваджувати проект. З 2015 по 2016 рік студенти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу працювали з дітьми в рамках данського проекту. Волонтери поділились своїм досвідом та перейняли досвід і в колег з Данії. Неліма Лассен була вражена роботою студентів.

Котлинська Вероніка,

член соціального комітету студентської ради коледжу

 

 DSC9377  DSC9377  DSC9377