Надрукувати
Категорія: Новини коледжу
Перегляди: 5501

 DSC9377

Це шляхетне гасло зібрало 29 вересня на виховну годину студентів 11ОМ групи. Модератори заходу – куратор групи Н. Слуцька та бібліотекарі Т. Шелест і О. Виговська присвятили годину спілкування меті:

- ознайомлення молоді з поняттями «добра» та «милосердя»,

- навчанню дружніх стосунків в колективі,

- розвитку вміння протистояти злу, аналізувати свої вчинки,

- виховання людяності, щирості,любові й поваги до ближніх,

- сприяння розвитку мислення, усного мовлення.

Захід супроводжувала книжкова виставка «Педагогіка добра» та електронна презентація «Вміння творити добро».

У ході заняття присутні ділилися своїми думками про моральність, чуйність і альтруїзм, розповідали про власні добрі вчинки та наводили приклади дієвої доброти своїх знайомих.

Пошукова робота з тлумачним словником під керівництвом бібліотекарів дала можливість студентам поглибити свої знання про значення слів «добрий» і «милосердний». А психологічний тест «Пізнай самого себе» допоміг юнацтву краще розібратися у власних рисах характеру.

Також молоді було запропоновано цікаві завдання з добору перлин народної мудрості – приказок та прислів’їв, присвячених золотому моральному правилу: «Стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе».

У романтичному антуражі з вогником запаленої свічечки, що символізував тепло людської душі, присутні зачитували Євангельські настанови не втомлюватися робити добрі справи. Закінчилася виховна година спільним висновком учасників заходу: «Менше красивих слів, якнайбільше красивих справ».

 DSC9377  DSC9377  DSC9377  DSC9377
 DSC9377  DSC9377  DSC9377  DSC9377
 DSC9377  DSC9377