Надрукувати
Категорія: Новини коледжу
Перегляди: 3160

 DSC9377

Тим, хто пізнати добро допоміг,

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто нам крила дарує щодня,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання

Тим, чия праця важка, непроста,

Тим, чиє слово добром пророста,

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!

29 вересня наш навчальний заклад наповнився радісними посмішками й найщирішими словами. Воно й не дивно, адже саме цього дня ми вітали наших мудрих наставників-викладачів і в майбутньому колег з професійним святом – ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ.

Студенти 43ПО(а) та 41ОМ організували креативне ранкове привітання в холі коледжу, під час якого неперевершена Скрипка Наталія зіграла декілька композицій на саксофоні. Інформаційний комітет підготував випуск радіогазети, наповнений душевними піснями та зворушливими віршами.

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Філіпова Ірина,

голова інформаційного комітету студради

 DSC9377  DSC9377  DSC9377
 DSC9377  DSC9377