Друк
Категорія: Новини коледжу
Перегляди: 2077

мова лого

Щоб змінити людей, їх потрібно любити.

Вплив на них пропорційний любові до них.

Й. Г. Песталоцці

15 листопада 2017 року в КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" викладачем Никоненко М. В. та студентами 23 ПО (ф) групи  проведено позанавчальне заняття з української літератури "Олександр Довженко. "Зачарована Десна" – казка генія про власне дитинство". Захід відбувся в рамках декади педагогічної майстерності циклової комісії викладачів української мови, української та зарубіжної літератур і мав на меті:

Заняття проходило у нетрадиційній формі (літературна екскурсія), що передбачало підготовку студентів (образ О. П. Довженка, режисер, кореспондент, фотограф, літературознавці, актори). Ефективним і доцільним було використання мультимедійної презентації, відеороликів та уривків із художніх фільмів. Проведено рольову гру "Інтерв’ю з письменником". Підготовлено фотогалерею "Сторінками життя Довженка…". Бібліотекарями коледжу оформлено виставку книг про життєвий і творчий шлях митця.

Мова йшла про зачарований світ, світ дитинства: чим жив письменник, чим переймався, за що вболівав, як формувався світогляд. "Я народився і жив для добра і любові", – писав О. Довженко у своєму "Щоденнику"…

Мрією кінорежисера було національне кіно, наближення його естетики до народного мистецтва. Такими були його фільми: "Звенигора", "Земля", "Зачарована Десна" та інші. Саме вони принесли йому всесвітнє визнання. Олександр Довженко був і залишається справжнім поетом кіно та патріотом України, а його твори дарують нам знання, добро й любов.

мова лого мова лого мова лого
     
мова лого мова лого