DSC206223 листопада 2017 року ошатна зала Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Панаса Саксаганського приймала студентів, які прийшли на IX міський конкурс «Кращий студент року» вболівати за представників своїх вузів. І тур конкурсу, проведений напередодні, зрівняв шанси усіх учасників. ІІ тур включав так звану «візитку», інтелектуальний конкурс та імпровізацію на тему «Якби я був…». Сім конкурсантів у «візитці» показали свої здібності і таланти, бачення себе у професії, розкрили плани та «крилаті» мрії на майбутнє. Позитивна, енергетична, бойова атмосфера панувала у залі впродовж наступних двох конкурсів.

Вперше КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» представляв хлопець – студент 31 ПО(і) групи, Тимченко Кирило, який впевнено лідирував у всіх трьох конкурсах ІІ туру.

Успішно виступити у «візитці» йому  допомогли учасники театральної студії коледжу – Ковальчук Каріна, Філіпова Ірина, Яценко Ольга, Борисенко Анна, Капленко Дар’я, Котюга Кристина – під керівництвом Кривич Наталії Вікторівни. Вболівальники, студенти і працівники коледжу, підтримували Кирила та тримали його в «тонусі».

Хвилини очікування остаточних результатів були найнапруженішими.

І ось результат: кращий студент 2017 року в Білій Церкві – Тимченко Кирило!

ВІТАЄМО!

БАЖАЄМО УСПІШНО, ДОЛАЮЧИ ТЕРНИСТИЙ ШЛЯХ, РЕАЛІЗУВАТИ СВОЇ ПЛАНИ І МРІЇ У НЕПРОСТОМУ СЬОГОДЕННІ!

Переглянути відео конкурсу ви можете за посиланням.