300226 листопада 2017 року в стінах Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців «Шукаємо і ростимо таланти України», ініціатором та організатором якого є Житомирський інститут культури та мистецтв Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв.

Боролися за перемогу конкурсанти із різних міст України у таких номінаціях:

  • вокал: народний спів, естрадний спів, академічний спів; інструментальна
  • музика: фортепіано, духові інструменти, струнні і щипкові інструменти, народні інструменти;
  • хореографія: народний танець, бальний танець;
  • читці: вірш, байка, монолог, проза.

3001Стати учасником цього конкурсу запросили і студентський хор «Обрій» та дівочий гурт «Мальви» (худ. керівник Андрєєва А. П.). Хор «Обрій» виконав такі пісні, як: «Туман яром» та «У перетику» (солістка Зварич Карина), а гурт «Мальви» радував журі композицією «Українське попурі».

І ось вітаємо переможців конкурсу. Дівочий гурт «Мальви» зміг заворожити своїм співом членів журі і отримав ІІІ місце у номінації «Вокал: естрадний спів». А от студентський хор «Обрій» так запав в серця журі та слухачів, що здобув гран-прі у номінації «Вокал: народний спів».

Це вже не перша серйозна перемога наших коледжанських вокалістів. Сподіваємося, що й не остання. Тому бажаємо хору «Обрій» та гурту «Мальви» творчих злетів, натхнення та ще більше перемог у майбутньому.

Франчук Павлина, 40 ПО(і) група

0001 0002 
0003 0004