DSC2062

Кожна країна намагається створити найбільш вдалу атмосферу зовнішніх зв’язків з іншими країнами. Відповідно до угоди про співпрацю КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» з Міжнародним інститутом розвитку інтелекту з вересня 2017 року представники Республіки Корея щомісячно проводили MIND-лекції для студентів та активу Студентської ради коледжу. Упродовж занять слухачі мали змогу переосмислити сенс і мету свого життя, обмірковувати власні мрії, побачити, як працює душа, сформувати правильне мислення, що приносить справжні зміни в житті. 

Напередодні завершення курсу навчання для студентів коледжу було організовано День корейської культури.

Садиков Марат Миколайович та волонтер з Кореї Лі Сон Джон презентували для студентів зміни, які відбулися в Південній Кореї за останні 50 років і перетворили її на сучасну та розвинену.

Для всіх, хто хотів ознайомитися з таємничою східною культурою, був проведений майстер-клас, де присутні вивчали техніку малювання пензлем на рисовому папері, використовуючи тільки чорний колір туші. Представники Всеукраїнської молодіжної організації «Всеукраїнське молодіжне спілкування» Василевська Ірина та Несонова Надія долучили студентів до створення оріґамі − мистецтва цілого листа, яке увібрало в себе філософію країни та виготовлення національного традиційного костюму жителів Кореї – ханбок.

Учасники заходу разом з волонтерами здійснили віртуальний екскурс Кореєю та іншими країнами світу, поділилися враженнями, розповіли цікаві історії з їхніх подорожей.

У рамках Дня корейської культури була проведена Mind-лекція з мультимедійною презентацією «Вмій вчасно зупинитися і сказати ні», у ході якої кожен слухач зрозумів, якщо мати силу волі, то можна досягти поставленої мети в житті, стати успішним, незважаючи на труднощі.

05 грудня 2017 року курс навчання завершився лекцією «Про зміни...», де було зроблено акцент на тому, що кожна людина наділена від природи здібностями, має можливості і бажання змінюватися. Проте на шляху до якісних змін не обійтися без наставника, який буде сприяти руху вперед. Ця тема стала предметом обговорення, адже вона актуальна для майбутніх педагогів, які будуть працювати в Новій українській школі.

Представники Міжнародного інститут розвитку інтелекту за просили студентів коледжу взяти участь у роботі «English camp» та «Korea camp» у Києві з 2 по 5 січня 2018 року.