DSC2062

Знання англійської мови є своєрідним вікном у сучасний світ.   І сьогодення стверджує, що дійсно значення англійської мови не перебільшено.

5 грудня 2017 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулася панельна дискусія «Англійська мова в реальному світі». Аудиторія – студенти спеціальності «Початкова освіта».

Організаторами виступили волонтер Корпусу Миру США в Україні Маріел Васкез і модератор – заступник директора з виховної роботи Олена Счастлива.

У дискусії взяли участь представники Корпусу Миру США в Україні: Наталія Бикова – керівник проекту «Розвиток молоді», Тетяна Гайдук – керівник проекту «Викладання англійської мови»  та Вікторія Сімакова – директор школи англійської мови «The English Studio».

Учасники заходу обговорювали питання необхідності поглибленого вивчення англійської мови для професійного розвитку майбутніх фахівців освіти, можливості вивчення мови для пересічного громадянина, можливості працевлаштування в Україні та за кордоном, позицію роботодавців щодо працевлаштування «мілленіалів» та інші.

Дискусія пройшла в дружній атмосфері, були вказані шляхи розв’язання порушених питань, а студенти отримали додаткову мотивацію до вивчення англійської мови.   

мова лого