DSC2062

1. Студенти коледжу провели близько 20 лекцій у загальноосвітніх школах міста на теми: «Профілактика ВІЛ\СНІД», «Гуманне поводження з тваринами», «Профілактика туберкульозу», «Толерантне ставлення до людей з особливими потребами», «Волонтерство. Що це?».

2. Волонтери 4 рази відвідали Білоцерківський чоловічий спеціалізований інтернат з цікавими майстер-класами, які відповідають можливостям дітей.

3. Голова соціального комітету презентувала роботу волонтерів коледжу та області на VI Національній Асамблеї в м. Харків.

4. Студенти-волонтери провели 15 занять та майстер-класів для сімей та дітей переселенців та сімей демобілізованих військовослужбовців.

5. Волонтери нашого навчального закладу радують дітей за межами міста, а саме організували свято до Дня села і провели майстер-клас з аеродизайну в с. Дрозди.

6. Студенти взяли участь в акції, присвяченій озелененню міста, крім того, була проведена дводенна Школа соціальних акцій для ініціативних студентів, які мають ідеї та очуть їх реалізувати.

7. Студенти провели 4 заняття з розвитку творчих здібностей та дрібної моторики в спеціалізованій школі №19.

8. Студенти, які є волонтерами Центру Волонтеріату, взяли участь в ярмарці до Дня інваліда «Руками створена краса».

Котлинська Вероніка,

голова соціального комітету студради коледжу

мова лого мова лого мова лого мова лого
мова лого мова лого мова лого мова лого
мова лого мова лого мова лого мова лого