DSC2062

Світ мистецтва безмежний, пізнання його триває усе життя. Тому завдання досвідченого педагога − розвивати у вихованців художній смак, потреби в творчій самореалізації та духовно-естетичному самовдосконаленні, виховувати любов до мистецтва, сприйняття і розуміння прекрасного. До реалізації цих завдань готують майбутніх учителів образотворчого мистецтва в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж».

12 грудня 2017 року викладач образотворчого мистецтва, викладач-методист Ружицький Валерій Андрійович провів відкрите заняття «Малювання натюрморту з 2-3 предметів у гамі холодних кольорів» для студентів 21 СО(ом) групи.

На занятті викладачем була створена атмосфера неперервного збагачення власного візуального досвіду студентів через споглядання репродукцій творів художників, забезпечено формування і розвиток умінь і навичок пошуку й передачі загальних кольорових співвідношень предметів, що утворюють смислову групу на контрастному та спорідненому тлі при боковому освітленні, удосконалення техніки письма по-мокрому або лесіровками, а також розвиток естетичних смаків і спеціальних здібностей.

Формуванню художньої компетентності студентів сприяло виконання завдання «під майстра», у ході якого студент писав свій власний натюрморт, використовуючи техніку конкретного художника шляхом осмислення стилю майстра, його почерку в живописі − починаючи від специфіки композиції, колориту до техніки мазка.