DSC2062Завершення осені – найкращий час, аби підбити підсумки роботи інформаційного комітету. Вашій увазі пропоную список наших маленьких досягнень за листопад 2017 року.

1. Проведено конкурс відео-кліпів «Веселі історії студентського життя» і обрані переможці, що проявили неабияку креативність та відобразили реалії наших студентських днів.

2. Члени комітету забезпечили інформаційну підтримку святкової програми до Міжнародного дня студента «Фестиваль талантів».

3. Випущено спеціальний випуск радіогазети (підкаст) до Міжнародного дня студента за участі викладачів та адміністрації коледжу.

4. Силами нашого комітету спільно з викладачем суспільних дисциплін Дрібницею В. О. було організовано виставку-хроніку «Це нашої історії рядки. Проголошення УНР» до 100-річчя проголошення Української Народної Республіки.

5. Випущено радіогазету до Дня Гідності і Свободи під назвою «За Україну молюся».

6.Спільно з дисциплінарним комітетом було проведено конкурс на краще озеленення аудиторій.

7. Інформаційний комітет взяв активну участь у підготовці та інформаційній підтримці виступу на конкурсі «Кращий студент року 2017».

8. Проведено студентський квест під назвою «StudБумеранг».

9. Найактуальніші події з життя нашого коледжу висвітлювались у стрічці та сторіз колежанського інстаграму – @bcpedcollege.

10. В інстаграмі було висвітлено події чотирьохденного тренінгу з питань НУШ, у якому взяли участь студенти 4-х курсів нашого коледжу.

11. Неодноразово було записано важливі оголошення у радіоформаті, щоб ви завжди залишались в курсі всіх справ!