DSC2062

Історія знає чимало випадків, коли страшні епідемії – чума, віспа, холера – спустошували країни і навіть окремі континенти земної кулі. Але людство вистояло, хоча заплатило дорогу ціну. Ніколи людство не зустрічалось з вірусом, який би діяв так руйнівно, як вірус імунодефіциту людини, і так загрожував би існуванню суспільства.

 Спочатку росло число заражень серед дорослих, і слідом невідворотно зростала кількість інфікованих серед підлітків і дітей. Але є щось, що об’єднує нас усіх, – це наше непереборне прагнення побачити кінець епідемії, наша загальна, невмируща надія дочекатися того дня, коли ніхто більше не помре від цієї хвороби.

Саме  така перестрога і надія звучала у виступі агідбригади «Лідер» (керівник Литвин О. П.) у групах І-IV курсів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж». Виступ мав театралізоване дійство – суд, у ході якого заслуховувалась справа про «чуму XXI століття», наводилися цифри і факти. Підсудні – Алкоголь, Наркоманія, ВІЛ/СНІД, потерпілий – Хлопець.

Рішення одностайне. Обвинувачений СНІД винний і приговорюється на довічне вигнання з України.

Було наголошено, що в усі часи люди об’єднувалися, щоб допомогти тим, хто потрапив у біду. Людяність і доброта не зникли і в наш складний час. Виступаючі закликали об’єднати  зусилля для досягнення успіху в подоланні страшної інфекції та підтримати ВІЛ-інфікованих!

Допомога – це нормально,

Тільки щиро, не формально

А коли ще й своєчасно,

Щоб надія не погасла.

Це – по людськи, це й гуманно.

Тож Любов і Віра – з нами.

Об’єднаймось у родину

Хай минають дні сумні,

І в одну прекрасну днину

Скажемо ми СНІДу – НІ!