DSC2062

29 грудня 2017 року – у коледжі потрійне свято: закінчили перший семестр першокурсники, склали зимову сесію старшокурсники і підготували новорічну святкову програму студенти 42 ПО (а) та 40 ПО (і) груп під керівництвом Нечипоренко Лілії Василівни.

Свято розпочалося з новин про останні події, сенсації і перемоги коледжан на телеканалі PedTV, які висвітлили Пустовіт Валерія та Чепік Людмила. А далі демонстрували фотографії викладачів в дошкільному віці та результати гумористичне опитування переконали, що дитячі мрії матеріалізуються.

Таємні студенти-кореспонденти провели розслідування в коледжі і з'ясували цікаві факти про те, які костюми одягли б викладачі на Новий рік, що красуватиметься в їх оселях та на святкових столах, який подарунок бажали б отримати. В результаті плутанини запитань і відповідей присутні мали можливість зануритись в атмосферу доброго гумору і щирого сміху.

Музичні композиції викладачам подарували Яценко Ольга, Зварич Карина, Підкуйко Марина, Козаченко Ліза, гурт «Мальви», а танцювальну –  Кошмак Дар’я і Яна Янченко.

Нові пригоди у сім’ї  Морозів не зіпсували свята, а, навпаки, додали приємних хвилювань в очікуванні Діда Мороза. Все вирішилось, як завжди: Дід Мороз встиг на свято з подарунками.

Атмосфера свята заполонила коледж, дала кожному відчути, що Новий рік іде на Україну і веде низку зимових свят.