DSC2062

21 лютого 2018 року студенти 32 ПО(а) та 21 ОМ груп відвідали урочистості з нагоди Міжнародного дня рідної мови, які відбулися у приміщенні торгово-промислової палати. Головною метою цього свята, як зазначили організатори заходу, є зміцнення державотворчої функції української мови.

Захід розпочав радник міського голови Микола Антонюк, який закликав берегти та плекати рідну мову. У ході святкування було вручено літературно-мистецьку премію Олексію Стародубу  за творчий доробок у сфері археології та краєзнавства, письменнику Віктору Євтушенкові  за книгу «Щось не так».

Мова для кожного народу стає ніби другою природою, що оточує його, живе з ним всюди і завжди. Це й підтвердили своїми виступами вихованці школи мистецтв №1, ЦТДЮ «Соняшник», БНВО «Перша білоцерківська гімназія».

Саме ми заради прийдешніх поколінь повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: «Як парость виноградної лози плекаймо мову...». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

Ніколаєва Анастасія, студентка 32 ПО(а) групи

 DSC2062  DSC2062  DSC2062
 DSC2062  DSC2062