DSC2062

Уже неодноразово команда КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» бере участь у міському інтелектуальному конкурсі «Ерудит» на базі Центру розвитку та творчості дітей «Соняшник».

До складу команди входять: капітан – Ходак Максим (21СО(ОМ) група), гравці – Гайдаєнко Кирил (42 ПО(а) група), Ільчук Дарина (21 СО(ОМ) група), Індик Анастасія (13 ПО(ф) група), Косякова Юлія (33 ПО(а,і) група), Мухін Олександр (21 СО(ОМ) група), Порхун Дар’я (21 СО(ОМ) група), Стасюк Наталія (41 ПО(і) група), Тимченко Кирило (31 ПО(і) група).

Від початку цього навчального року ми взяли участь у 17 іграх, в яких здобули 11 перемог. Крім ігор, проходять турніри різної тематики. У одному такому турнірі, присвяченому Дню козацтва, наша команда посіла перше місце, а в фіналі – третє. Посівши 5 місце у груповому заліку першого кола, ми перейшли до другого, де за жеребкуванням нам випали наступні суперники: школа №22, школа №6, школа №17, школа №4, ліцей МАН.

1 березня відбулася чергова гра другого кола, нашим суперником була 22 школа. Набравши 109 балів, ми виграли з відривом у 45 балів. На даний момент у груповій таблиці посідаємо 3 почесне місце. Якщо так продовжимо і далі, у нас є велика ймовірність пройти до третього кола.

Але часто трапляється таке, що хтось хворіє, а мінімальна кількість – 6 гравців, через це і можемо втратити бали. Тож просимо активних і розумних студентів коледжу долучатися до складу нашої команди, адже конкурс «Ерудит» - це змога не тільки проявити себе, а й дізнатися багато нової цікавої інформації, яка знадобиться як під час навчання, так і у подальшому житті.

Стасюк Наталія, студентка 41 ПО(і) групи