13-14 березня  2018 року в читальній залі бібліотеки в рамках інтегрованого заняття з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» викладача Медвідь Лариси Вікторівни були   проведені бібліотечні уроки  з теми «Бібліографічний опис – загальні вимоги та правила складання»  для студентів  11 ПО(і), 12 ПО(а), 13 ПО(ф) та 14 ПО(ін, а) груп бібліотекарем Шелест Тетяною Дмитрівною. 

Ознайомити та навчити першокурсників працювати з бібліографічним апаратом бібліотеки, різними джерелами інформації; формувати в студентів глибокі знання про книгу, про видову різноманітність друкованих джерел; навчити працювати з науковою та іншою літературою, складати бібліографічний список літератури; розвивати увагу, пам’ять, мислення, зв’язне мовлення; виховувати любов до книги – така мета нашого бібліотечного заходу.

Вихованню у підлітків почуття колективізму, дружніх стосунків, розвитку уваги та пам’яті сприяла проведена Ларисою Вікторівною рольова вправа- казка «Старий будинок». Бібліотекар-бібліограф Шелест Т. Д. коротко розкрила історію розвитку бібліотечної справи та ознайомила із довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки, який складається із систематичного, алфавітного каталогів та систематичної картотеки статей на паперових та електронних носіях, різноманітних довідкових видань бібліотечного фонду, розповіла про правила складання бібліографічного опису джерела та списку використаної літератури. Студенти виконали практичне завдання на складання бібліографічного опису на журнальну статтю та бібліотечну книгу.

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062