28-30 березня 2018 року на базі КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» ДОР відбувся ІІІ (загальнонаціональний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, згідно з листом Інституту модернізації змісту освіти від 22.01.2018 року «Про проведення Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів» задля сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед студентської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу.

На VIII Всеукраїнську олімпіаду до Кривого Рогу приїхали 34 переможці обласних і регіональних олімпіад з технічних, медичних, музичних і педагогічних коледжів, які представили 24 області України, та викладачі української філології, члени Всеукраїнського організаційного комітету олімпіади та члени журі.

Педагогічні ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону України представляла студентка 22 ПО (а) групи нашого Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Чиж Вікторія Анатоліївна, яка виборола ІІ місце в ІІ (регіональному) етапі. Підготовку студентки забезпечила викладач української мови і літератури Бородійчук Галина Петрівна.

Вікторія Чиж стала переможцем у номінації «За найкращі результати орфографічно-пунктуаційної правки тексту» ІІІ етапу VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Тож побажаймо Вікторії нових перемог на шляху самоствердження. Нехай завжди світить і веде до нових вершин незгасна зоря українського слова!

 DSC2062  DSC2062