26 березня студенти 21 ПО (і) групи стали учасниками педагогічної панорами «Педагогічна симфонія Олександра Захаренка», яку організувала і провела викладач психолого-педагогічних дисциплін Бодрик Н. В.

   На прикладі Авторської школи Олександра Антоновича Захаренка (село Сахнівка Корсунь-Шевченківського району Черкаської області) студенти познайомилися з інноваційною педагогічною технологією самореалізації дитини як особистості в умовах освітнього середовища.

     Ідея авторської школі, яку можна назвати наріжною, визначальною, геніально проста і висловлена зрозумілими для кожної дитини словами, виписана на стіні шкільного залу у Сахнівці: „Поспішайте робити добро” та „Якщо хочеш змінити світ на краще, зберегти його чисту красу, незайману святість, починай це робити з себе! І не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини!”

  Учні школи разом з односельчанами створювали Музей історії села, де представили не лише предмети побуту своїх жителів села в різні періоди, а й самі проводили екскурсії.

    У ході заходу студенти дізналися, що в школі діє п’ять основних навчально-виховних центрів: центр молодших класів, центр здоров’я, спорту та відпочинку, центр трудового навчання й виховання, культурно-освітній центр, центр старших класів.  

Педагогічна система О. А. Захаренка ґрунтується на трикутнику: батьки – дитина – вчитель. Формування гармонійних стосунків у просторі цього трикутника, – взаємоповага, постійна співпраця – чи не найголовніший фактор, необхідний для створення атмосфери, в якій найкраще розвивають позитивні якості і здібності дитини.

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062